• تاریخ انتشار خبر: جمعه, 20 نوامبر , 2015 | 19:26 | کد خبر : 13058 |
 • هفته یادمان قربانیان سوانح رانندگی
  جمعیت هلال احمر گناوه و راهداران راه و شهرسازی در مانور «حادثه خبر نمی کند»+تصاویر

  یاران سبز: هلال احمر نقش تعیین کننده ای در کاهش صدمات جاده ای و دیگر حوادث طبیعی و غیر طبیعی دارد. گناوه طی سالیان گذشته با حوادث مختلفی مانند سیل، آتش سوزی و تصادفات روبرو بوده است. یکی از عوامل کاهش حوادث ، مرگ و میرها و مصدومیت های پس از حوادث عملکرد خوب  جمعیت […]

  یاران سبز: هلال احمر نقش تعیین کننده ای در کاهش صدمات جاده ای و دیگر حوادث طبیعی و غیر طبیعی دارد. گناوه طی سالیان گذشته با حوادث مختلفی مانند سیل، آتش سوزی و تصادفات روبرو بوده است. یکی از عوامل کاهش حوادث ، مرگ و میرها و مصدومیت های پس از حوادث عملکرد خوب  جمعیت هلال احمر است. در گناوه عبدالعلی صیادی و تیم مجربش خدمات فراوانی را انجام داده اند تا حوادث کمتر شود و صدمات بعد از حادثه به حداقل برسد. جمعیت هلال احمر گناوه به مناسبت هفته یادمان قربانیان سوانح رانندگی با همکاری مجمع صنفی رانندگان و کامیون داران و اداره راه و شهرسازی با شعار «حادثه خبر نمی کند»مانوری را در جاده ها و خیابانهای گناوه برگزار کرد. در این مانور 60 امدادگر داوطلب در حوزه هلال احمر به همراه کامیون داران و ده نفر از پرسنل هلال احمر شهرستان گناوه و راهداران اداره راه و شهرسازی حضور داشتند.

  عبدالعلی صیادی در پایان این مانور گفت: بالابردن سطح آگاهی رانندگان در امر امدادرسانی و ارائه کمک های اولیه در جاده می تواند جان حادثه دیدگان را نجات دهد که ما در این مانور با استفاده از نیروهای خود بخشی از آموزشها را انجام دادیم.

  یوسفی فرماندار گناوه هم در مراسم اختتامیه که در جوار یادمان شهدای گناوه برگزار شد، گفت: از فعالیتهای آموزشی و هشدار دهنده هلال احمر به عنوان یک سازمان امدادی و عامل المنفعه که نقش تعیین کننده ای در کاهش صدمات بعد از حادثه داشته است باید قدردانی شود . وی همچنین اظهار داشت: راه و شهرسازی گناوه با تمام توان در حال راه سازی ست و این موضوع نوید خوبی برای آینده مردم این شهرستان است.

  عبدالهی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گناوه و راهداران این اداره هم در این مانور حضور داشتند.

  غلامی مسئول امور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان گناوه از جمله افرادی بود که در برگزاری این مانور نقش تعیین کننده ای داشت.

  عبدالحسین حاجی پور مسئول مانور حوزه امداد و نجات هم در این مانور حضور داشت.

  مانور-حادثه-خبر-نمی-کند.... مانور-حادثه-خبر-نمی-کند... مانور-حادثه-خبر-نمی-کند..هلال-احمر-شهرستان-گناوه مانور-حادثه-خبر-نمی-کند.-هلال-احمر-شهرستان-گناوه... مانور-حادثه-خبر-نمی-کند.هلال-احمر-شهرستان-گناوه مانور-حادثه-خب-نمی-کند.

  مدیرسایت: مرتضی خضری
  نویسنده : زکیه قربان پور
  تاریخ : 28 می 2017
  ساعت : 05:41:12

  عالی بودکاش منم میتونستم هلال احمری بشم.