• تاریخ انتشار خبر: پنجشنبه, 26 آوریل , 2018 | 20:17 | کد خبر : 17475 |
 • پایان یک دهه انتظار
  خوابگاه ورزشکاران گناوه به مرحله افتتاح رسید

  یاران سبز_ مرتضی خضری: خوابی که دیده بودیم در حال تعبیر است. خوابگاه ورزشکاران گناوه با نام خلیج فارس هفته آینده افتتاح خواهد شد. احمد بهروزیان‌فرد مدیر کل ورزش و جوانان در چند ماه گذشته هر چه در توان داشت گذاشت تا سه پروژه بزرگ ورزشی به مرحله افتتاح برسد. خوابگاه ورزشکاران گناوه نزدیک به […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: خوابی که دیده بودیم در حال تعبیر است. خوابگاه ورزشکاران گناوه با نام خلیج فارس هفته آینده افتتاح خواهد شد. احمد بهروزیان‌فرد مدیر کل ورزش و جوانان در چند ماه گذشته هر چه در توان داشت گذاشت تا سه پروژه بزرگ ورزشی به مرحله افتتاح برسد. خوابگاه ورزشکاران گناوه نزدیک به یک دهه پیش کلنگ‌زنی شد ولی به مرور از گردونه فعالیت خارج شد تا جایی که مکان آن هم در میان ساختمان‌های مجاور گم شد. بهروزیان‌فرد در زمان مدیریت خود این پروژه را در راس برنامه‌های عمرانی اداره کل ورزش و جوانان قرار داد و با تغییر پیمانکار این پروژه را به پایان رساند. خوابگاه ورزشکاران گناوه با ظرفیت 120 نفر در زمینی به مساحت 3 هزار متر ساخته شده است.  زیربنای این خوابگاه 1388 متر است و در سه طبقه دارای سه سویت و رستوران است.

  همزمان با این خوابگاه ، خوابگاه ورزشکاران برازجان و سالن ورزشی روستایی محمد عامری نیز افتتاح خواهد شد. در به ثمر رسیدن این پروژه مسعود احمدزاده نقشی کلیدی داشت. رئیس دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان وضعیت پیشرفت این پروژه را به صورت روزانه رصد کرد تا با کیفیتی مطلوب به بهربرداری برسد.

  مدیرسایت: مرتضی خضری
  نویسنده : محمد
  تاریخ : 03 می 2018
  ساعت : 20:37:57

  مبارک باشه.امیدواریم هرچه زود تر استادیوم 5000نفری گناوه افتتاح شود