• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, ۱۷ مهر , ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۱ | کد خبر : 16934 |
 • یک شهرونده گناوه‌ای ساختمان اورژانس 115 را ساخت
  در روزی که مسئولین نبودند تنها پروژه استاندارد شهرستان در یک سال اخیر افتتاح شد

  یاران سبز_ مرتضی خضری: در روزی که مسئولین نبودند تنها پروژه استاندارد شهرستان در یک سال اخیر افتتاح شد؛ اهالی اورژانس جمع شدند تا ساختمان اورژانس ۱۱۵ که توسط خیر گناوه‌ای ساخته شده بود افتتاح شود. خانواده احمد شمسی بعد از مرگ محمد شمسی با خرید قطعه زمینی در بهترین مکان ممکن و در مرکز […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: در روزی که مسئولین نبودند تنها پروژه استاندارد شهرستان در یک سال اخیر افتتاح شد؛ اهالی اورژانس جمع شدند تا ساختمان اورژانس ۱۱۵ که توسط خیر گناوه‌ای ساخته شده بود افتتاح شود.

  خانواده احمد شمسی بعد از مرگ محمد شمسی با خرید قطعه زمینی در بهترین مکان ممکن و در مرکز شهر دست به اقدامی ماندگار زدند و اورژانس ۱۱۵ گناوه را که زندگی می‌بخشید، زندگی بخشیدند.

  در سال‌های گذشته اورژانس گناوه در وضعیت بدی قرار داشت و خانه به دوش‌ترین اورژانس ۱۱۵ کشور بود. با ساخت این مرکز در مساحتی بالغ بر ۳۰۰ متر مربع و ۶ میلیارد ریال اعتبار، اورژانس ۱۱۵ گناوه در بهترین موقعیت برای خدمت رسانی به شهروندان قرار گرفت. این مرکز هر دو کد اورژانس ۱۱۵ گناوه را که جداگانه فعالیت داشتند در درون خود جا خواهد داد.
  دکتر ایرج بیژنی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر که از میهمانان این مراسم بود، گفت: در دو سال اخیر با احداث ۱۸۰ مرکز بهداشت، پایگاه سلامت و خانه بهداشت گام بزرگی برای بهداشت استان برداشتیم.

  دکتر عبدالرحیم دادجو رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر هم اظهار داشت: زمان حضور نیروهای اورژانس بر بالین مصدوم و یا بیمار در شهر ۵ دقیقه و در جاده‌ها ۸ دقیقه است و این رتبه بالایی در کشور است.

  قابل توجه مسئولین شهر

  اگر احداث ۱۸۰ پروژه مربوط به بهداشت واقعیت دارد، که تبریک، اما سوال اینجاست، چند پروژه در شهرستان گناوه بود؟

  مدیرسایت: مرتضی خضریکلیدواژه ها: ، ،