• تاریخ انتشار خبر: جمعه, 26 ژانویه , 2018 | 14:38 | کد خبر : 17362 |
 • نقل و انتقالات بدون دردسر
  راه اندازی سامانه نقل و انتقالات در استان بوشهر

  یاران سبز_ مرتضی خضری: یکی از مواردی دردسرساز و زمان بر برای تیم‌دارها تکمیل مدارک بازیکنان و رفت و برگشت‌های متوالی به هیات فوتبال استان جهت تحویل مدارک است. این مشکل با رایزنی‌های متوالی عارف توسلی در استان بوشهر مرتفع شد. توسلی با راه‌اندازی سامانه نقل و انتقالات و ثبت آن در سامانه مدیریت نقل […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: یکی از مواردی دردسرساز و زمان بر برای تیم‌دارها تکمیل مدارک بازیکنان و رفت و برگشت‌های متوالی به هیات فوتبال استان جهت تحویل مدارک است. این مشکل با رایزنی‌های متوالی عارف توسلی در استان بوشهر مرتفع شد. توسلی با راه‌اندازی سامانه نقل و انتقالات و ثبت آن در سامانه مدیریت نقل و انتقالات فوتبال ایران باعث شد تا تمامی مراحل تکمیل مدارک و رفع نواقع بدون مراجعه به هیات فوتبال استان انجام شود. این شکل تکمیل مدارک برای اولین بار در کشور انجام می‌شود و استان بوشهر بعد از پایتخت در این زمینه پیشروست.

  عارف توسلی با دریافت و انتقال اطلاعات تیم‌ها، نقل و انتقالات را انجام می‌دهد. این سامانه در آینده‌ای نزدیک برای نمایندگان هیات فوتبال استان بوشهر و ناظرین داوری  هم فعال خواهد شد.

  هر تیم فوتبال با دریافت نام کاربری و کلمه عبور اصل مدارک بازیکنان خود را وارد سامانه می‌کند و در مرکز استان این مدارک مورد بررسی قرار خواهند گرفت و در صورت تکمیل بودن مدارک کارت بازیکن صادر خواهد شد. لیگ دسته اول فوتبال استان بوشهر برای اولین بار از این سامانه استفاده می‌کند.

  مدیرسایت: مرتضی خضریکلیدواژه ها: ، ،