• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۱۲ مهر , ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۲ | کد خبر : 16893 |
 • لیگ برتر فوتبال استان بوشهر-هفته ششم
  سقوط امید گناوه در جدول و اولین برد صفا دیر

  یاران سبز_ مرتضی خضری: در هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان بوشهر جام اطلس خلیج فارس امید گناوه در خانه ۲ بر صفر مغلوب صفا دیر شد. این شکست امید را تا مکان ۱۱ جدول سقوط داد. شاگردان عباس پهلوان‌زاده در نیمه نخست فوتبال خوبی ارائه ندادند. این تیم در آخرین دقیقه وقت تلف شده […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: در هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان بوشهر جام اطلس خلیج فارس امید گناوه در خانه ۲ بر صفر مغلوب صفا دیر شد. این شکست امید را تا مکان ۱۱ جدول سقوط داد. شاگردان عباس پهلوان‌زاده در نیمه نخست فوتبال خوبی ارائه ندادند. این تیم در آخرین دقیقه وقت تلف شده نیمه نخست از روی ضربه آزاد مستقیم مهدی احمدی گلی دریافت کرد که از نظر روحی نماینده گناوه را دچار مشکل کرد. روی این گل هادی مشایخ کاپیتان امید هم کارت قرمز دریافت کرد و اخراج شد.

  در نیمه دوم امید سه تغییر انجام داد. قاسم لیراوی به جای مسعود سالمی مصدوم وارد زمین شد. سالم قائدی و ابراهیم فروزش هم به جای رضا منصوری و سیروس حبشی به زمین رفتند. این تغییرات باعث شد تا امید از همان ابتدا حملات خود را آغاز کند اما نبود یک تمام کننده این حملات را بدون نتیجه گذاشت. صفا در نیمه دوم هم از روی یک ضد حمله به گل رسید. این گل را علی غلامی به ثمر رساند.

  قاسم لیراوی در نیمه دوم نبض بازی را در دست داشت و حملات زیادی را طراحی کرد ولی این حملات به بار ننشست. در صفای دیر هم میثم عابدی و مختار بردستانی در خط دفاعی عملکرد خوبی داشتند.