• تاریخ انتشار خبر: چهار شنبه, 16 دسامبر , 2015 | 20:51 | کد خبر : 13239 |
 • لیگ برتر فوتبال نوجوانان استان
  سپاهان در گناوه شکست، امید در بوشهر+تصویر

  یاران سبز: لیگ برتر نوجوانان استان در هفته یازدهم با تعویق دو دیدار نیمه تمام ماند. پیروزی برازجان تا ورودی ورزشگاه بنه گز هم رفت اما دیدار این تیم به دلیل خرابی زمین بنه گز انجام نشد؛ همین شرایط در دیدار دو تیم پرسپولیس عسلویه و خیبر اهرم هم حاکم بود و دیدار این دو […]

  یاران سبز: لیگ برتر نوجوانان استان در هفته یازدهم با تعویق دو دیدار نیمه تمام ماند. پیروزی برازجان تا ورودی ورزشگاه بنه گز هم رفت اما دیدار این تیم به دلیل خرابی زمین بنه گز انجام نشد؛ همین شرایط در دیدار دو تیم پرسپولیس عسلویه و خیبر اهرم هم حاکم بود و دیدار این دو تیم که قرار بود در ورزشگاه شهدای اهرم انجام شود به دلیل خرابی زمین انجام نشد .

  در دو دیدار انجام شد نمایندگان گناوه در مقابل ایرانجوان بوشهر و خورموج تن به شکست دادند. سپاهان گناوه که میزبان ایرانجوان خورموج بود پنج بر صفر مغلوب خورموج شد و امید گناوه هم در ورزشگاه شهید بهشتی دو بر صفر شکست را از ایرانجوان بوشهر پذیرفت.

  در گناوه سپاهان از همان ابتدا مشکلاتش را در خط دفاعی نشان داد و با گلی که علی ناطقی پور به ثمر رساند آسیب پذیری دفاع خود را نشان داد.  آرمان محمدی دو دقیقه بعد از گل نخست ایرانجوان برای بار دوم هم دروازه سپاهان را باز کرد. با این گل ایرانجوان با استفاده از توپهای بلند و توپگیری های مهران ملاح کاپیتان خود به سومین و چهارمین گل هم در همان نیمه نخست دست یافت. ناطقی پور و عبدالخالق بردستانی زننده گلهای سوم و چهارم ایرانجوان بودند. در نیمه دوم سپاهان تا حدودی توانست وضعیت خود را ترمیم کند اما توان این تیم برای رسیدن به گل کافی نبود و در این بین یک اشتباه از حسینی باعث شد تا سپاهان گل پنجم را هم دریافت کند.علیرضا اندرنای این گل را به ثمر رساند.

  در بوشهر ایرانجوان همچنان در روزهای خوب خود به سر می برد. این تیم که با ورود شریفی توانست از انتهای جدول رها شود در این هفته با استفاده از توپگیری های ماهان احمدی و دوندگی ساربانی به دو گل دست یافت. در نیمه نخست این دیدار دو تیم نتوانستند به گل برسند اما در نیمه دوم حرکت دهبان در درون محوطه جریمه با خطا متوقف شد که داور نقطه پنالتی را نشان داد . دهبان این ضربه را به گل تبدیل کرد و در ادامه هم حمید زارعی دومین گل جوان را به ثمر رساند.

  در حاشیه:

  رئیسی تا زمانی که در زمین قرار داشت بارها با عکس العمل های خود خط حمله ایرانجوان را ناکام گذاشت.

  شریفی سرمربی ایرانجوان از روی سکو تیم خود را هدایت می کرد.

  رئیسی سنگربان امید بعد از مصدومیت و تعویض توسط داور به روی سکو فرستاده شد.

  هیات فوتبال اعلام کرد که دیدار دو تیم ایرانجوان بوشهر و پیروزی برازجان که به دلیل همرنگ بودن شورت و جورابهای دو تیم در نیم فصل نخست با مخالفت داور انجام نشده بود، باید انجام شود. مسئولین ایرانجوان نسبت به این رای اعتراض داشتند و مدعی بودند با توجه به اینکه داور به حریف فرصت تعویض لباس داده است و حریف نتوانسته است شورت و جوراب تهیه کند باید نتیجه دیدار به سود این تیم اعلام شود و در صورت تکرار حاضر به بازی مجدد نخواهند بود.

  مهدی لیراوی سرپرست پیروزی هم گفت: ما استعلام گرفته ایم و چون داور اشتباه کرده است و قانون به داور چنین اجازه ای نمی دهد بازی باید تکرار شود. وی همچنین از برنامه ریزی ضعیف هیات فوتبال استان هم گلایه داشت و بیان کرد: برای انجام بازی به بنه گز سفر کردیم ولی وقتی رسیدیم گفتند بازی به دلیل خرابی زمین انجام نمی شود آیا بهتر نبود صبح همان روز ما را در جریان قرار می دادند تا این همه هزینه نکنیم.

  پرسپولیس عسلویه هم برای انجام بازی به اهرم سفر کرده بود که به دلیل خرابی زمین اهرم بازی این تیم در مقابل خیبر انجام نشد.

  نوجوانان-امید-گناوهنوجوانان..ایرانجوان-بوشهرتیم-داوریمحمدرئیسی نوجوانان-استان

  ابراهیم-شریفی    احمدی..عربزاده امیر-ثابت بن-هلال ستار-نیک-سرشت یزدان-دهبان ماهان-احمدی ماهان-احمدی..بهادر-عربزاده عرفان-ابراهیمی

  ایرانجوان.خورموج ایرانجوان.سپاهان آستروتین حسینی (2) حسینی سپاهان-گناوه.. مهران-ملاح نوجوانان-ایرانجوان-خورموج نوجوانان-سپاهان-گناوه

   

  مدیرسایت: مرتضی خضری
  نویسنده : حسین
  تاریخ : 16 دسامبر 2015
  ساعت : 22:37:10

  ممنون از سایت خوبتون.
  عکس ها فوق العاده بودن
  ممنون که به نظر های بازدید کننده ها توجه میکنید
  امیدوارم سایت روز به روز بهتر شود
  عکس های دروازبان های فوق العاده بودن??ی خسته نباشی به همه ی افرادی که تو این سایت کار میکنن می گویم

  نویسنده : سپاهانی
  تاریخ : 23 دسامبر 2015
  ساعت : 10:42:11

  آدم وقتی زورش بیاد در مورد سپاهان گناوه اینجوری می نویسه
  چرا در مورد پیروزی های انها نمی نویسی ؟
  چرا ننوشتی دو بازیکن فیکس سپاهان امتحان داشتند و در این بازی نبودند ؟
  چرا نگفتی سپاهان در خورموج با ایرانجوان یک بر یک کرده بود چی شده در گناوه 5 گل خورده ؟
  خبرنگار وقتی منطق و انصاف نداشته باشه فقط فکر تخریب است و بهتر نمیشه

  خدا جای حق نشسته و …..
  در مورد جوانان پاس هم بنویسید … 5 تا 5 میخوره
  فقط خدا

  نویسنده : علی حیدری
  تاریخ : 02 نوامبر 2016
  ساعت : 14:09:10

  عکساتون خیلی خیلی جالب بو آفرین بر نثل جوان