• تاریخ انتشار خبر: یکشنبه, 24 سپتامبر , 2017 | 01:23 | کد خبر : 16814 |
 • هفته چهارم لیگ برتر فوتبال استان بوشهر
  سیراف و گذر از هفته‌های بد

  یاران سبز_ مرتضی خضری: سیراف کنگان بعد از سه هفته‌ی بد در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال استان بوشهر به یک پیروزی پر گل دست یافت. سیراف که میزبان وحدت دویره بود با نتیجه 5 بر 2 وحدت را مغلوب کرد. وحدت قبل از بازی رضا باغملایی آخرین مدافع خود را به دلیل مصدومیت […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: سیراف کنگان بعد از سه هفته‌ی بد در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال استان بوشهر به یک پیروزی پر گل دست یافت. سیراف که میزبان وحدت دویره بود با نتیجه 5 بر 2 وحدت را مغلوب کرد.

  وحدت قبل از بازی رضا باغملایی آخرین مدافع خود را به دلیل مصدومیت از دست داد تا خط دفاعی این تیم متزلزل شود. مشکلات این تیم زمانی بیشتر شد که در همان دقایق نخست رضا باغملایی هم مصدوم شد تا خط میانی این تیم هم کارایی خود را از دست بدهد. در این دیدار شاگردان احسان رحیمی بی‌مهابا حمله کردند و با دو گلی که عبدالرحیم بشیری به ثمر رساند از حریف پیش افتادند. این دو گل پایان گلزنی در نیمه نخست بود. در نیمه دوم جواد بلوچ خو به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا وحدت هم صاحب گل شود. بازیکنان سیراف بعد از گلی که دریافت کردند حملات خود را ادامه دادند و با ضربه مصطفی نصاری به گل رسیدند. این گل  شیرازه وحدت را بهم ریخت و دو بار دیگر هم دروازه این تیم باز شد. هر دو گل را امید ربیعه به ثمر رساند. در دقایق پایانی خطای بنیامین عزیزی در درون محوطه جریمه این فرصت را به بازیکنان وحدت داد تا به گل دوم هم برسند. این گل را حمید فرد از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

  در این بازی عبدالرحیم بشیری هم خوب گل زد و هم خوب تیم را تغذیه کرد. بشیری بهترین بازیکن این دیدار بود. هادی مینایی هم در دفاع چپ سیراف عملکرد خوبی داشت.

  حمید فرد گرچه در نیمه دوم به زمین آمد ولی از بهترین‌های وحدت بود.