• تاریخ انتشار خبر: جمعه, ۱۷ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۴ | کد خبر : 17161 |چاپ این مطلب
 • لیگ برتر نوجوانان کشور- هفته چهارم
  شاهین بوشهر چوب، امید گناوه نان خط دفاع را خورد

  یاران سبز_ مرتضی خضری: در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهیدسراجی گناوه میهمان امید بود. تا قبل از این دیدار شاهین با چهار امتیاز بالاتر از امید  دو امتیازی قرار داشت اما نتیجه این بازی جای دو تیم را در جدول تغییر داد. شاگردان حسین عبدالهی با دو […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور شاهین شهرداری بوشهر در ورزشگاه شهیدسراجی گناوه میهمان امید بود. تا قبل از این دیدار شاهین با چهار امتیاز بالاتر از امید  دو امتیازی قرار داشت اما نتیجه این بازی جای دو تیم را در جدول تغییر داد. شاگردان حسین عبدالهی با دو گلی که در نیمه دوم به ثمر رساندند میهمان را با شکست بدرقه کردند. این نتیجه امید را بالاتر از شاهین قرار داد.

  در نیمه نخست تمامی درگیری‌ها در میانه زمین اتفاق افتاد و دروازه دو تیم از هرگونه گزندی در امان ماند. نبرد هافبک‌های امید و محمدرضا شکیب‌خو تا پایان نیمه نخست ادامه داشت. در نیمه دوم و در حالی که سرما همه را کلافه کرده بود دفاع شاهین شهرداری هم نشان داد آسیب‌پذیر است. بازیکنان امید در اولین حمله خود به گل رسیدند. توپ ارسالی بر روی دروازه شاهین شهرداری به سادگی زیر پای وحید رضایی قرار گرفت که ضربه کاپیتان امید تور دروازه میهمان را لرزاند. دفاع شاهین که روز بدی را سپری می‌کرد روی یک دفع ناقص گل دوم را هم دریافت کرد. توپی که مدافع شاهین شهرداری دفع کرده بود در موقعیتی مناسب به پورسلیم رسید که ضربه این بازیکن گل دوم میزبان را به همراه داشت. بعد از این گل تلاش شکیب‌خو برای تغییر نتیجه موثر نشد و تغییرات محمدباقر زنگنه هم نتوانست شاهین شهرداری را از شکست برهاند.  در این بازی خط دفاعی امید به رهبری رضایی عملکرد خوبی داشت.

  قسمتی از ورزشگاه در اختیار  مادرانی بود که برای تماشای بازی فرزندان خود به استادیوم آمده بودند.

  استقلال بوشهر، شاهین شهرداری بوشهر و امید گناوه نمایندگان استان با تیم‌های صبا قم، نفت اهواز، فولاد خوزستان، سپاهان اصفهان و صنعت نفت آبادان هم گروه هستند.

  مدیرسایت: مرتضی خضریکلیدواژه ها: ، ،