• تاریخ انتشار خبر: دوشنبه, 21 ژانویه , 2019 | 14:36 | کد خبر : 18838 |
 • هزینه‌کردهای شهرداری گناوه و سوالات بی‌شمار
  طرح‌های گران شهرداری گناوه

  یاران سبز_ مرتضی خضری: اگر به دنبال گران‌ترین طرح‌های جهانی هستید نگاهی هم به طرح‌های متنوع شهرداری گناوه کنید. «طرح خرید ماشین‌آلات دفع و حمل زباله و احداث مرکز انباشت زباله و هزینه‌های خدمات شهری و جمع‌آوری سگ‌های ولگرد» و «طرح ایجاد مجتمع‌های تفریحی و توریستی»؛ شهرداری گناوه برای شفاف سازی، هزینه‌کردهای خود را ردیف […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: اگر به دنبال گران‌ترین طرح‌های جهانی هستید نگاهی هم به طرح‌های متنوع شهرداری گناوه کنید. «طرح خرید ماشین‌آلات دفع و حمل زباله و احداث مرکز انباشت زباله و هزینه‌های خدمات شهری و جمع‌آوری سگ‌های ولگرد» و «طرح ایجاد مجتمع‌های تفریحی و توریستی»؛ شهرداری گناوه برای شفاف سازی، هزینه‌کردهای خود را ردیف کرده است. این شفاف‌سازی پر از نکته‌های گنگ و غیر قابل باور است.

  برای طرح خرید ماشین‌آلات دفع و حمل زباله و احداث مرکز انباشت زباله و هزینه‌های خدمات شهری و جمع‌آوری سگ‌های ولگرد مبلغی نوشته شده است که باور آن سخت است. این طرح مشکلی ندارد ولی ریال عجیب آن پر است از اما و اگر، مبلغ 7 میلیارد و 396 میلیون تومان هزینه چند طرح فوق است!

  طرح ایجاد مجتمع‌های تفریحی و توریستی هم سوال برانگیز است؛ مبلغ 1 میلیارد و 156 میلیون تومان هزینه طرح ایجاد مجتمع‌های تفریحی و توریستی‌ست!

  شورا و شهردار چه توضیحی برای هزینه‌هایی دارند که از محل ارزش افزوده به دست شهرداری رسیده است!؟

  با ارایه این طرح‌ها مشخص می‌شود ارزش افزوده و تملک دارایی در چه مکان‌هایی هزینه شده است.

   

  مدیرسایت: مرتضی خضریکلیدواژه ها: ، ، ،