• تاریخ انتشار خبر: چهار شنبه, 18 آوریل , 2018 | 12:22 | کد خبر : 17456 |
 • تنها نماینده استان در لیگ برتر درگیر مشکلات مالی ست
  منع قانونی دست پارس جنوبی جم را برای کمک به پارس بست

  یاران سبز_ مرتضی خضری: پارس جنوبی جم تنها نماینده استان بوشهر در لیگ برتر است. این تیم شروعی جنجالی در فصل 97-96 داشت ولی به مرور جایگاه خود را از دست داد. پارس در حال حاضر با مشکلات مالی دست به گریبان است. مطالبات بازیکنان و منع قانونی کمک مالی پارس جنوبی به تیم فوتبال […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: پارس جنوبی جم تنها نماینده استان بوشهر در لیگ برتر است. این تیم شروعی جنجالی در فصل 97-96 داشت ولی به مرور جایگاه خود را از دست داد. پارس در حال حاضر با مشکلات مالی دست به گریبان است. مطالبات بازیکنان و منع قانونی کمک مالی پارس جنوبی به تیم فوتبال پارس، نماینده استان را با مشکلات عدیده روبرو کرده است. در همین راستا در استانداری جلسه‌ای با حضور معاون سیاسی و امنیتی استاندار، اداره کل ورزش و جوانان، فرمانداری جم، هیات فوتبال استان بوشهر و نماینده پارس جنوبی برگزار شد.

  بررسی راه‌های کمک به تیم فوتبال پارس جنوبی جم و ورزش استان موضوع این جلسه بود. در استان بوشهر 31 شرکت پتروشیمی و 27 پالایشگاه فعال می‌باشد که مسئولین به دنبال راه‌کاری جهت جذب کمک مالی از این منابع می‌باشند. تشکیل صندوق ورزش از پیشنهادات این جلسه بود.

  مدیرسایت: مرتضی خضریکلیدواژه ها: ، ، ،