• تاریخ انتشار خبر: سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۸ | کد خبر : 17439 |چاپ این مطلب
 • کرامت جوکار رئیس اداره منابع آب گناوه و دیلم
  موافق ایجاد فضای سبز و خیابان در اطراف خور مرده شور هستیم

  یاران سبز_ مرتضی خضری: شورای شهر گناوه مسئول اداره منابع آب گناوه و دیلم را در زمینه زمین خواری در شمال و جنوب خور مرده شور مورد پرسش قرار داد. کرامت جوکار رئیس اداره منابع آب گناوه و دیلم در شورای گناوه به سوالات اعضای شورا پاسخ داد. جوکار ضمن رد هر گونه سندی در […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: شورای شهر گناوه مسئول اداره منابع آب گناوه و دیلم را در زمینه زمین خواری در شمال و جنوب خور مرده شور مورد پرسش قرار داد.

  کرامت جوکار رئیس اداره منابع آب گناوه و دیلم در شورای گناوه به سوالات اعضای شورا پاسخ داد. جوکار ضمن رد هر گونه سندی در مورد زمین‌های جنوب خور گناوه گفت: در این مورد خاص، هم مورد اهانت قرار گرفتم، هم تهدید شدم و هم تهمت شنیدم ولی ایستادگی کردم و ورود دادستان بود که موضوع را حل کرد. موافق ایجاد فضای سبز و خیابان در اطراف خور مرده شور هستیم و کافی‌ست شهرداری طرح خود را به شرکت آب منطقه‌ای استان بدهد.

  رئیس اداره منابع آب گناوه و دیلم بیان داشت: وسعت خور مرده شور در گذشته چند برابر وضعیت موجود بود ولی با دخالت زمین شهری این منطقه مسکونی شد و در واقع این محدوده هیچ مالکی ندارد و در گونه شکایت توسط اشخاص با اعتراض منابع آب روبرو خواهد شد. حریم خور مرده شور در جنوب مشخص شده است و باید نخاله ریزی هم در این منطقه متوقف شود.

   

  مدیرسایت: مرتضی خضریکلیدواژه ها: ، ،