• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, ۱۹ مهر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۴۷ | کد خبر : 16974 |
 • هفته هفتم لیگ برتر فوتبال استان بوشهر
  ناامیدی در اردوی امید/امید سپاهان به روزهای پیش رو

  یاران سبز_ مرتضی خضری: هفته هفتم لیگ برتر فوتبال استان بوشهر با انجام تمامی دیدارهای این هفته به پایان رسید. در ورزشگاه شهید بهشتی دیلم، پرسپولیس دیلم در مقابل سیراف کنگان به نتیجه مساوی یک بر یک رسید. این دیدار با ضربه سرکش و پرقدرت مهران کشاورز آغاز شد. ضربه این بازیکن به جایی رفت […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: هفته هفتم لیگ برتر فوتبال استان بوشهر با انجام تمامی دیدارهای این هفته به پایان رسید. در ورزشگاه شهید بهشتی دیلم، پرسپولیس دیلم در مقابل سیراف کنگان به نتیجه مساوی یک بر یک رسید. این دیدار با ضربه سرکش و پرقدرت مهران کشاورز آغاز شد. ضربه این بازیکن به جایی رفت که دست فلک به آن نمی‌‎‌رسید. با این گل دیلم به خواسته خود رسید. بعد از این گل شاگردان احسان رحیمی آرام آرام به دروازه دیلم نزدیک شدند ولی خط پرترافیک و بدون اشتباه دفاعی پرسپولیس نگذاشت میهمان ایجاد موقعیت کند.

  در نیمه دوم باز هم میدان‌‌دار خط میانی سیراف بود. در این تیم چوری در خط دفاعی فوتبال بدون نقصی را انجام داد. میهمان گرچه عقیل ربیعی را هم برای اولین بار به میدان فرستاده بود اما باز هم در مقابل خط دفاعی پرسپولیس ناموفق بودند. در دقایق پایانی رحیمی با فرستادن امید ربیعه به خط حمله فشار خود را بیشتر کرد. در دقایق پایانی پرسپولیس گلی دریافت کرد که سیراف هم منتظر آن نبود. یک ضربه آزاد مستقیم در میان دو مدافع و دروازه‌بان پرسپولیس فرود آمد و به آرامی در گوشه دروازه قرار گرفت تا حاصل زحمات سیراف هم بدون نتیجه نماند.

  شاهین چغادک که جمال عطایی را بر روی نیمکت خود نشانه است به نتیجه بسیار خوبی دست یافت. شاهین که میزبان امید گناوه بود سه بر صفر به پیروزی رسید. شاهین با این پیروزی به میانه جدول رسید و امید هم همچنان در جایگاه یکی مانده با آخر است. شاهین ابتدا با ضربه علی‌رضا زایر ابراهیمی پیش افتاد و در ادامه امید حیدری دو گل متوالی زد تا شاهین سه امتیاز با ارزش به دست آورد.

  مسعود جمال در خط دفاعی شاهین یکی از بهترین‌های میدان بود.

  شاهین عامری در این هفته میزبان جام جم جم بود. شاهین که هفته گذشته صدر را به دست آورده بود برای این دیدار هم برنامه داشت و به فکر سه امتیاز بود تا صدرنشینی خود را ادامه دهد اما شاگردان فرامرزی نگذاشتند تا شاهین با سه امتیاز زمین را ترک کند. این دیدار با نتیجه ۱ بر ۱ به اتمام رسید.

  در نیمه نخست شاهین برتر بود و پس از هدر دادن چند موقعیت بالاخره با ضربه محمد دهقان به گل رسید. در نیمه دوم بازی از تعادل بیشتری برخوردار بود. این تعادل با گل احمد پیش‌بین به هم خورد تا نتیجه مساوی حاصل این دیدار شود.

  در این بازی یونس روشن در دفاع چپ جم روز خوبی داشت. در شاهین هم سجاد صفدرنیا بهترین بازیکن بود.

  وحدت دویره به دومین پیروزی متوالی خود دست یافت. این تیم با شکست ۱ بر صفر پرسپولیس نوین برازجان موقعیت خود را بهتر کرد. بازیکنان وحدت روز خوبی داشتند و با گلی که مهدی پودری در نیمه دوم به ثمر رساند به سه امتیاز با ارزش دست یافتند.

  صفای دیر و نصر سردار بردخون هم در این هفته بازی خوبی را انجام دادند. صفا و نصر هر دو خطر سقوط را احساس می‌کنند و به همین دلیل بازی بدون احتیاط را در دستور کار خود قرار دادند که حاصل آن شکست ۲ بر ۱ نصر بود. ابتدا علی غلامی میزبان را پیش انداخت و داوود فخری هم در اولین موقعیت صفا را به گل دوم رساند. نصر برای کم کردن فاصله و حداقل امتیاز تلاش زیادی انجام داد که تنها یک بار به گل رسید. این گل را ناصر قائدی سنگربان نصر از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

  حساس‌ترین بازی هفته را سپاهان بوشهر در مقابل آریا انجام داد. سپاهان برای پس گرفتن صدر جدول تنها به فکر پیروزی بود و یکی از بازی‌های خوب خود را انجام داد. حملات متعدد این تیم در این دیدار تنها دو گل در پی داشت؛ بازی سپاهان و آریا با نتیجه ۲ بر ۱ به سود سپاهان به اتمام رسید.

  سپاهان در روزی که فرهاد سعیدی و حسین محمودی نبض بازی را در دست داشتند فشار زیادی بر دروازه آریا وارد کرد. میزبان ابتدا با ضربه محمد کاوه به گل رسید و سپس رسول پولادی گل دوم را هم به ثمر رساند. در نیمه دوم سید علی مقامس‌زاده برای کم کردن فشار حریف مجتبی محمدی را به زمین فرستاد که محمدی با ورود خود تنها گل آریا را به ثمر رساند. سپاهان با شکست آریا صدر جدول را مجددا در اختیار گرفت.

  مدیرسایت: مرتضی خضریکلیدواژه ها: ، ،