• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۱۳ مهر , ۱۳۹۶ | ۱۶:۵۴ | کد خبر : 16904 |
 • هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان بوشهر
  نصر به اولین امتیاز رسید، جام جم به اولین برد

  یاران سبز_ مرتضی خضری: سیراف کنگان بعد از دو هفته خوب در ششمین هفته از لیگ برتر فوتبال استان بوشهر جام اطلس خلیج فارس در خانه متوقف شد. این تیم که میزبان شاهین چغادک بود به نتبیجه مساوی یک بر یک دست یافت. در نیمه نخست دو تیم بدون ردوبدل شدن گل به رختکن رفتند. […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: سیراف کنگان بعد از دو هفته خوب در ششمین هفته از لیگ برتر فوتبال استان بوشهر جام اطلس خلیج فارس در خانه متوقف شد. این تیم که میزبان شاهین چغادک بود به نتبیجه مساوی یک بر یک دست یافت. در نیمه نخست دو تیم بدون ردوبدل شدن گل به رختکن رفتند. سیراف در نیمه دوم زیاد انتظار نکشید و توپ ارسالی از هادی مینایی را نصراله رحیمی در تیر دوم به گل تبدیل کرد. در این بازی مسعود خیاط و امید ربیعه فرصت‌های مناسب گلزنی را از دست دادند. بعد از این گل شاهین از معدود حملات خود نتیجه گرفت و گل مساوی را به ثمر رساند. این گل را مجتبی زارعی به ثمر رساند. لطفی سنگربان شاهین در این بازی هم یکی از بهترین‌ها بود. لطفی نقش مهمی در نتایج شاهین دارد.

  احمد حسن‌ابراهیمی سرمربی شاهین چغادک اولین مربی‌ست که در لیگ از تیم خود جدا می‌شود. حسن براهیمی دلیل جدایی خود را حضور سه بازیکنان بی‌انضباط در این تیم دانست و گفت: دوست داشتم با این تیم همراهی کنم ولی شرایط تعدادی از بازیکنان باعث شد که قید این تیم را بزنم.

  در این بازی جواد صداقت بهترین بازیکن زمین بود.

  نصر سردار بردخون هم صاحب امتیاز شد. نماینده بردخون که تا هفته ششم طعم امتیاز را نچشیده بود در این هفته اولین امتیاز خود را در مقابل وحدت دویره به دست آورد. نصر که میزبان وحدت دویره بود با مساوی بدون گل به اولین امتیاز خود دست یافت.

  جام جم جم در آخرین دقیقه بازی سه امتیاز حساس به دست آورد تا جمی‌ها هم رنگ برد را ببینند. این تیم که میزبان پرسپولیس دیلم بود با تک گل میثم بهامین در دقیقه نود به پیروزی دست یافت. در این دیدار عارف ازمل که در نیمه دوم به زمین آمده بود بهترین عملکرد را داشت. ازمل با پاسی که به بهامین داد باعث اولین برد جام جم شد.

  مدیرسایت: مرتضی خضریکلیدواژه ها: ، ،