• تاریخ انتشار خبر: جمعه, 29 سپتامبر , 2017 | 15:41 | کد خبر : 16847 |
 • هفته پنجم-لیگ برتر فوتبال استان بوشهر
  وحدت دویره به اولین سه امتیاز خود رسید

  یاران سبز_ مرتضی خضری: هفته پنجم لیگ برتر فوتبال استان بوشهر انجام شد. در این هفته امید گناوه میهمان وحدت دویره بود که 3 بر 2 مغلوب میزبان شد. در این دیدار محمدرضا برسان خیلی زود میزبان را پیش انداخت؛ این گل را رضا منصوری پاسخ داد ولی برتری هافبک‌های وحدت باعث شد تا این […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: هفته پنجم لیگ برتر فوتبال استان بوشهر انجام شد. در این هفته امید گناوه میهمان وحدت دویره بود که 3 بر 2 مغلوب میزبان شد. در این دیدار محمدرضا برسان خیلی زود میزبان را پیش انداخت؛ این گل را رضا منصوری پاسخ داد ولی برتری هافبک‌های وحدت باعث شد تا این تیم به گل دوم هم دست یابد. در ادامه نیمه نخست قاضی این میدان برخورد مسعود برفی و مجتبی محمدیان را خطا تشخیص داد و نقطه پنالتی را به سود وحدت نشان داد. این ضربه را حمید فرد به گل تبدیل کرد.

  در نیمه دوم باز هم خط میانی وحدت برتر بود و مزد این برتری گل زیبایی بود که حامد آرامی به ثمر رساند. بازیکنان امید برای کم کردن فاصله تلاش زیادی انجام دادند که حرکت ابراهیم فروزش منجر به یک ضربه پنالتی شد. این ضربه را سعید عرب‌زاده به گل تبدیل کرد. این بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

  در این بازی تجربه حمید فرد به کار وحدت آمد ضمن اینکه مهدی پودری در جناح چپ هم روز خوبی داشت.

  مدیرسایت: مرتضی خضریکلیدواژه ها: ، ، ، ،