• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۳۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۷:۱۰ | کد خبر : 17214 |چاپ این مطلب
 • هفته چهاردهم لیگ برتر جوانان استان بوشهر-برنا لیگ
  پاس بندرسازان گناوه سه گام تا قهرمانی

  یاران سبز_ مرتضی خضری: هفته چهاردهم لیگ برتر جوانان استان بوشهر با انجام دو بازی آغاز شد. تیم اول و دوم جدول رده‌بندی به دیدار پیکان دیر و مجتمع گاز پارس جنوبی جم رفتند. پاس بندرسازان گناوه در ورزشگاه شهید سراجی میزبان پیکان دیر بود. نماینده گناوه این دیدار را با نتیجه ۴ بر صفر […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: هفته چهاردهم لیگ برتر جوانان استان بوشهر با انجام دو بازی آغاز شد. تیم اول و دوم جدول رده‌بندی به دیدار پیکان دیر و مجتمع گاز پارس جنوبی جم رفتند. پاس بندرسازان گناوه در ورزشگاه شهید سراجی میزبان پیکان دیر بود. نماینده گناوه این دیدار را با نتیجه ۴ بر صفر به سود خود خاتمه داد. در جم مجتمع گاز در مقابل کارگر بنه‌گز با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب شد. با این نتایج دو تیم اول و دوم جدول با حفظ فاصله خود نگاهی دقیق به چهار هفته باقی مانده دارند.

  در جم و در روزی که مجتمع گاز نمی‌توانست از مرزبان کاپیتان خود استفاده کند مبارک صیداوی و شاگردانش نتوانستند در مقابل میهمان بنه‌گزی خود کاری از پیش ببرند و ۳ بر ۱ مغلوب شدند. کارگر در اولین یورش خود دروازه دروازه‌بان پراشتباه جمی را باز کرد. توپی که خضر کرمی در موقعیتی مشکوک به خطا از دروازه‌بان جم گرفت به حسین فریدونی رسید و این بازیکن دروازه خالی را باز کرد. میزبان برای ده دقیقه صبر کرد و به گل مساوی رسید. پاس رضا رشیدی را حسام غلامیان به گل تبدیل کرد تا حاصل سردرگمی دو تیم در دقایق نخست مساوی پیش برود. در دقایق پایانی بازی باز هم سنگربان جمی دچار اشتباه شد و کارگر به گل دوم رسید. توپی که رضا اخترشهر از روی نقطه کرنر فرستاده بود در تیر دوم به یوسف چوبینه رسید و این بازیکن کارگر را پیروز راهی رختکن کرد. در نیمه دوم کارگر شروع بهتری داشت و خضر کرمی هم پایه گذار گل سوم شد. توپی که کرمی به حسین فریدونی رساند تبدیل به گل سوم شد. فریدونی دو مدافع حریف را جا گذاشت و توپ را وارد دروازه کرد.

  حسین فریدونی و خضر کرمی بهترین‌های کارگر در این بازی بودند.

  این بازی به دلیل عدم حضور نیروی انتظامی با تاخیر انجام شد. سامان بیداری سرمربی کارگر در این زمینه گفت: در بنه‌گز نیروی انتظامی ده دقیقه تاخیر داشت و بازی سه بر صفر شد ولی اینجا ۳۰ دقیقه تاخیر داشت اما بازی برگزار شد.

  در ورزشگاه شهید سراجی گناوه پاس بندرسازان مزد برتری خود را با ۴ گل دریافت کرد. این تیم که صدرنشین مسابقات است در ابتدای بازی به سختی توانست دروازه خود را بسته نگه دارد ولی به مرور بر بازی سوار شد و یازدهمین پیروزی خود را جشن گرفت. در لحظات ابتدایی بازی شوت سرکش امین فقیه را سید علی‌رضا حسینی با شیرجه تماشایی از گوشه دروازه بیرون کشید. این شوت اخطاری بود به بازیکنان پاس و به همین دلیل هم بعد از این شوت حریف نتوانست از این حربه دروازه پاس بندرسازان را تهدید کند. در نیمه نخست بعد از گذشت دقایق ابتدایی، بازیکنان پاس بازی را در دست گرفتند و به دروازه حریف نزدیک شدند که در آخرین لحظات بازی مرتضی اسماعیل‌پور توپ بلندی را که شاهین غلامیان فرستاده بود به گل تبدیل کرد.

  در نیمه دوم علی‌رغم بازی خوب علی‌رضا دردان مدافع پیکان اما این تیم سه گل دریافت کرد. گل دومی که مرتضی اسماعیل پور به ثمر رساند حاصل مردد بودن دروازه‌بان پیکان بود. بعد از این گل رضا حیاتی وقتی در درون محوطه جریمه صاحب توپ شد با فریب مدافع روبرو گل سوم میزبان را هم به ثمر رساند. سید امیرحسین موسوی که در این بازی به شدت تحت کنترل مدافعین حریف بود با ایجاد فضا در جناح چپ پیکان بالاخره موفق به گلزنی شد.

  نماینده گناوه با این پیروزی اختلاف امتیاز خود را با کارگر حفظ کرد و در صدر باقی مانده.

  در این بازی شاهین غلامیان به خوبی خط حمله خود را تغذیه کرد و در میانه میدان اکثر جنگ‌های تن به تن را نیز برد. گل‌های مرتضی اسماعیل‌پور نگذاشت این بازی گره بخورد. اسماعیل‌پور یکی از بازیکنان موثر پاس بندرسازان بود. پیکان برای توپ‌های بلند برنامه داشت ولی عملکرد خوب علیرضا حیدری مانع تکمیل برنامه‌های میرزایی شد. حیدری کنترل فقیه را هم به عهده داشت.

   

  مدیرسایت: مرتضی خضریکلیدواژه ها: ، ،