• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۱۳ مهر , ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۳ | کد خبر : 16901 |
 • هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان بوشهر
  پرسپولیس نوین برازجان در روزی که سپاهان بوشهر خوب بود پیروزی شد

  یاران سبز_ مرتضی خضری: پرسپولیس نوین برازجان بعد از دو هفته بد در ششمین هفته از لیگ برتر فوتبال استان ۲ بر ۱ سپاهان صدرنشین را مغلوب کرد. پرسپولیس نوین برازجان با این نتیجه هم سپاهان را از صدر به زیر کشید و هم موقعیت خود را در جدول بهبود بخشید. پرسپولیس نوین برازجان در […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: پرسپولیس نوین برازجان بعد از دو هفته بد در ششمین هفته از لیگ برتر فوتبال استان ۲ بر ۱ سپاهان صدرنشین را مغلوب کرد. پرسپولیس نوین برازجان با این نتیجه هم سپاهان را از صدر به زیر کشید و هم موقعیت خود را در جدول بهبود بخشید.

  پرسپولیس نوین برازجان در روزی که سپاهان بوشهر خوب بود به پیروزی رسید. در این دیدار سپاهان برتر از میزبان بود ولی توپ‌های مهران زنده بادیان به گل تبدیل نشد تا اولین شکست سپاهان هم رقم بخورد. در نیمه نخست این دیدار گلی رد و بدل نشد ولی با آغاز نیمه دوم میهمان به گل رسید. بازی خوب فرهاد سعیدی در میانه زمین موقعیت‌های خوبی را برای سپاهان به وجود آورد و بالاخره این تیم با ضربه حسین افشان مهر به گل رسید. بعد از این گل نوبت به پرسپولیس رسید. اصغر ایمان نژاد که در این دیدار چند بازیکن خود را هم در اختیار نداشت با استفاده از بازیکنان جوان به دومین پیروزی خود در این فصل دست یافت. ابتدا یاسین گرامی بازی را مساوی کرد و لحظاتی بعد رضا اسماعیل پور یکی از بهترین‌های پرسپولیس در این دیدار گل دوم را هم به ثمر رساند. با این نتیجه پرسپولیس موقعیت خود را در جدول بهتر کرد.

  مدیرسایت: مرتضی خضری