• تاریخ انتشار خبر: پنج شنبه, ۱۳ مهر , ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۰ | کد خبر : 16902 |
 • هفته پنجم لیگ برتر فوتبال استان بوشهر-جوانان
  پیروزی مدعیان در لیگ برتر جوانان استان بوشهر

  یاران سبز_ مرتضی خضری: لیگ برتر فوتبال جوانان استان بوشهر هفته پنجم خود را با انجام چهار بازی در شهرهای دیر، برازجان، آبدان و روستای بنه‌گز پشت سر گذاشت. پاس بندرسازان گناوه در دیر پیکان را ۲ بر صفر برد. پارس برازجان ۱ بر صفر فجر صبا بوشهر را مغلوب کرد. مجتمع گاز پارس جنوبی […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: لیگ برتر فوتبال جوانان استان بوشهر هفته پنجم خود را با انجام چهار بازی در شهرهای دیر، برازجان، آبدان و روستای بنه‌گز پشت سر گذاشت. پاس بندرسازان گناوه در دیر پیکان را ۲ بر صفر برد. پارس برازجان ۱ بر صفر فجر صبا بوشهر را مغلوب کرد. مجتمع گاز پارس جنوبی جم ۴ بر۳ مغلوب کارگر بنه‌گز شد و امید اهرم هم ۴ بر صفر در مقابل توحید آبدان زانو زد.

  امید اهرم که به‌نظر می‌رسد در غیاب کازرونی ستاره‌ خود دچار بحران شده است در آبدان ۴ بر صفر مغلوب توحید شد. در این دیدار ارسال‌های دقایق نخست امید باعث شد تا میزبان به لاک دفاعی برود ولی به مرور تاجیک و شاگردانش نبض بازی را در دست گرفتند. در نیمه نخست دروازه دو تیم بسته ماند اما در نیمه دوم یک اشتباه در خط دفاعی امید ساختار تیمی نماینده اهرم را بهم ریخت. توپی که مدافع این تیم به اشتباه وارد دروازه خودی کرد آغاز گلزنی‌های بازیکنان توحید بود. بعد از این گل دانیال زارعی موفق به گلزنی شد. میزبان در دقایق باقی مانده دو بار دیگر توسط صادق رزاقی و دانیال زارعی به گل رسید تا امید شرایط سختی را تجربه کند.

  پرگل‌ترین بازی هفته در بنه‌گز انجام شد. دو تیم کارگر بنه‌گز و مجتمع گاز پارس جنوبی رو در روی هم قرار گرفتند که کارگر با نتیجه ۴ بر ۳ حریف خود را مغلوب کرد. در این بازی شاگردان سامان بیداری در همان ابتدا با گلی که علی رحمانی به ثمر رساند دروازه خود را باز شده دیدند. این گل را لحظاتی بعد هادی علوی پاسخ داد. علوی در درون محوطه جریمه مجتمع با خطا متوقف شد و داور هم نقطه پنالتی را نشان داد که این ضربه را علوی به گل تبدیل کرد. کارگر در همان نیمه نخست دو بار دیگر به گل دست یافت. ابتدا پاس حسین خسروی را خضر کرمی به گل تبدیل کرد و سپس هادی علوی توپ ارسالی امین مصری را وارد دروازه میهمان کرد.

  در آغاز نیمه دوم کارگر با ضربه رضا اخترشهر گل چهارم را جشن گرفت؛ اما بعد از این گل نوبت به مجتمع رسید که گلزنی کند. شاگردان مبارک صیداوی فرصت داشتند که بازی را مساوی کنند اما تنها دو بار توپ از خط دروازه گذشت تا مجتمع گاز پارس جنوبی از این بازی امتیازی به دست نیاورد. گل‌های مجتمع را عباس پالیزدان و علیرضا مرزبان به ثمر رساندند. حسام غلامیان یکی از بهترین‌های جم در این بازی بود.

  دیدار دو تیم فجرصبا بوشهر و پارس برازجان یک بر صفر به سود پارس خاتمه یافت. در این دیدار دو تیم در نیمه نخست کاری از پیش نبردند ولی در نیمه دوم ابراهیم بحرانی‌نژاد تک گل سه امتیازی پارس را به ثمر رساند. سجاد افرازه در قسمت چپ خط دفاعی پارس یکی از بهترین‌های این دیدار بود. در این تیم امین دشتی هم عملکرد خوبی داشت.

  پاس بندرسازان گناوه صدرنشین این مسابقات در دیر پیکان را ۲ بر صفر برد تا همچنان صدرنشین باشد. در دیر بازی خوب حمید یوسفی هافبک طرح پاس بندرسازان از عوامل مهم شکست میزبان بود. در نیمه نخست وقتی فضل‌اله صیادی جای سید امیرحسین موسوی و رضا حیاتی را تغییر داد نماینده گناوه به گل رسید. حرکت پا به توپ رضا حیاتی و پاس این بازیکن با ضربه سیدامیرحسین موسوی وارد دروازه پیکان شد تا پاس بندرسازان پیروز به رختکن برود. در نیمه دوم اخراج رسول ملاح مدافع چپ پاس بندرسازان برتری عددی را به پیکان داد اما حرکات منظم تیمی میهمان باعث شد تا پیکان برای بار دوم هم دروازه خود را باز شده ببیند. حرکت خوب سیدامیر حسین موسوی و پاس این بازیکن فضای خوبی را در اختیار مرتضی اسماعیل‌پور داد که این بازیکن گل دوم پاس را هم به ثمر رساند. خط حمله پاس بندرسازان در دقایق پایانی فرصت‌های خوبی را از دست داد.

   

   

   

  مدیرسایت: مرتضی خضری