• تاریخ انتشار خبر: شنبه, 30 نوامبر , 2019 | 12:15 | کد خبر : 19630 |چاپ این مطلب
 • توپ پر فراز کمالوند در اتاق کنفرانس
  فقیری درد بی دواست

  یاران سبز- مرتضی خضری: کمالوند سرمربی پارس جنوبی جم در اتاق کنفرانس از همه چیز و همه جا گفت، از بنزین ۳ هزار تومانی تا غیر عادلانه بودن نگاه دولتی‌ها به تیم‌های نفتی و صنعتی. سرمربی پارس جنوبی جم کخه علاقه‌ای به پاسخ‌گویی در مورد موارد فنی نداشت اظهار داشت:دو تیم شاهین و پارس دستشان […]

  یاران سبز- مرتضی خضری: کمالوند سرمربی پارس جنوبی جم در اتاق کنفرانس از همه چیز و همه جا گفت، از بنزین ۳ هزار تومانی تا غیر عادلانه بودن نگاه دولتی‌ها به تیم‌های نفتی و صنعتی. سرمربی پارس جنوبی جم کخه علاقه‌ای به پاسخ‌گویی در مورد موارد فنی نداشت اظهار داشت:دو تیم شاهین و پارس دستشان خالی‌ست و با چوب به جنگ مسلسل می‌روند. لیگ امسال جنگ نابرابرست. در لیگی که بازیکن ۱۳ میلیاردی داریم تیمی هم داریم که با ده میلیارد بسته شده است. فشار غیر قابل تحمل و عجیبی وجود دارد.

  حق مردم بوشهر و جم این نیست؛ وقتی پرسپولیس و استقلال حق دارند تا ۱۵۰ میلیارد هزینه کنند چرا برای ما نمی‌شود. در پرسپولیس بازیکنی داریم که ۷ میلیارد گرفته است و ۹۰ دقیقه هم بازی نکرده است.

  در پارس جنوبی جم بابک حاتمی ۱۴۰ میلیون قرارداد دارد، مهدی ترکمان ۲۵۰ میلیون، فریبرز گرامی ۳۰۰ میلیون و محمود شفیعی هم ۳۰۰ میلیون قرارداد دارد البته مشخص نیسیت همین هم کی داده خواهد شد.

  از استاندار، مدیرکل ورزش و نماینده‌های مجلس می‌خواهم که ورود کنند. مردم استان بوشهر چه چیزی جز فوتبال دارند .

  وقتی شرایط این باشد مربی نمی‌تواند تمرکز کند و بیشتر درگیر حواشی‌ست. تا صبح دیروز استرس داشتیم که آیا به این بازی می‌رسیم.

  چرا بوشهر نباید مثل اصفهان باشد؛ عدالت اجتماعی یعنی چه؟ تعدادی از تیم‌ها پرواز اختصاصی دارند و ما نمی‌دانیم که آیا به بازی آینده خواهیم رسید.

  می‌گویند چرا جم نیستید؛ وقتی نمی‌توانیم در جم خانه بگیریم و غذا تهیه کنیم به اجبار به تهران می‌رویم.

  نماینده‌های مجلس مصوب کرده‌اند که به تیم‌های حرفه‌ای پول ندهند؛ الان بیایند و پاسخ بدهند. وقتی خودتان مصوب کردید چگونه می‌خواهید به زنگنه فشار وارد کنید که کمک کند؟ حالا بیایید و پاسخ بدهید.

  یک بازیکن داریم به‌نام کاکاشاهی که ۴۰۰ میلیون قرارداد دارد، الان سه هفته‌ست در اختیار تیم نیست، پوست از کله ما کنده شده. بازیکن خارجی که در لیگ ما ۱ میلیون دلار می‌گیرد باید تا پایان لیگ چهل گل بزند.

  مدیرسایت: مرتضی خضری