• تاریخ انتشار خبر: جمعه, 27 نوامبر , 2020 | 21:16 | کد خبر : 19853 |چاپ این مطلب
 • فوتبال ساحلی در ساحل گناوه

  یاران سبز_ مرتضی خضری: کرونا باشد یا نباشد در ساحل گناوه فوتبال جریان دارد. مسابقات متوالی و مختلف ساحلی پای خیلی‌ها را برهنه کرده است. مسابقات فوتبال ساحلی یادواره رضا خواجه‌گیری با شرکت هشت تیم شروع و با قهرمانی بیاد حسین به اتمام رسید. این مسابقات در دو گروه انجام شد. در گروه نخست تیم‌های […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: کرونا باشد یا نباشد در ساحل گناوه فوتبال جریان دارد. مسابقات متوالی و مختلف ساحلی پای خیلی‌ها را برهنه کرده است.
  مسابقات فوتبال ساحلی یادواره رضا خواجه‌گیری با شرکت هشت تیم شروع و با قهرمانی بیاد حسین به اتمام رسید.
  این مسابقات در دو گروه انجام شد. در گروه نخست تیم‌های بیاد حسین، سورنا، پدیده و کیهان رقابت داشتند که دو تیم بیاد حسین و سورنا به دور دوم صعود کردند.
  تیم‌های یاران محمود، برنداسپورت، یاران حسین و موعود هم گروه دوم را تشکیل می‌دادند. از این گروه برند اسپورت و یاران محمود موفق به صعود شدند.
  در نیمه نهایی سورنا ابتدا ۳ بر ۱ پیش افتاد اما در نهایت این بازی ۴ بر ۴ شد و برند اسپورت با پیروزی در ضربات پنالتی راهی فینال شد. در دیگر بازی نیمه نهایی هم بیاد حسین با درخشش مهدی تندسر و محمود مسعودنیا با نتیجه ۵ بر ۳ یاران محمود را شکست داد و به فینال رسید. نصرالله شهمرادی در سه دیدار دور اول ۱۷ گل زد ولی در نیمه نهایی کارش سخت شد و تنها یک گل زد و تیمش نتوانست به فینال برسد.
  ▪️در فینال محمود مسعودنیا اجازه هنرنمایی به حریف را نداد تا بیادحسین ۸بر۴ پیروز شود. بیاد حسین با این پیروزی عنوان قهرمانی مسابقات را به دست آورد.
  ▪️محسن حیدری کاپیتان بیاد حسین کاپ قهرمانی را دریافت کرد. حیدری از بازیکنان خوب این مسابقات بود.
  ▪️جایزه گلزن برتر به نصرالله شهمرادی رسید. شهمرادی با ۱۸ گل آقای گل مسابقات شد.
  ▪️مهدی تندسر یکی از بهترین‌های این مسابقات ۱۱ گل زد تاثیر زیادی در قهرمانی بیاد حسین داشت. تندسر عنوان بهترین بازیکن مسابقات را به دست آورد.
  ▪️امیر هام هم عنوان مربی برتر را به دست آورد. هام با بیاد حسین قهرمان مسابقات شد.
  ▪️جایزه بازیکن اخلاق هم به علی کوه‌بیکسی رسید.
  ▪️محسن فتوت هم از جایزه بی‌نصیب نمانده. فتوت جایزه دروازه‌بان برتر را به دست آورد‌.
  ▪️احسان آزموده مسئول برگزاری این مسابقات بود.

  مدیرسایت: مرتضی خضریکلیدواژه ها: ،