• تاریخ انتشار خبر: سه‌شنبه, 29 ژوئن , 2021 | 18:38 | کد خبر : 20335 |چاپ این مطلب
 • فوتبال ساحلی
  اردوی آمادگی پاس گناوه در یزد

  ❇️یاران سبز- مرتضی خضری: پاس گناوه که دو ماه پیش تمرینات خود را جهت حضور در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور آغاز کرده بود اردوی آمادگی خود را در یزد برپا کرد. پاس در این اردو سه بازی تدارکاتی با نمایندگان استان یزد در لیگ برتر فوتبال ساحلی و لیگ دسته اول انجام خواهد داد. […]

  ❇️یاران سبز- مرتضی خضری: پاس گناوه که دو ماه پیش تمرینات خود را جهت حضور در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور آغاز کرده بود اردوی آمادگی خود را در یزد برپا کرد. پاس در این اردو سه بازی تدارکاتی با نمایندگان استان یزد در لیگ برتر فوتبال ساحلی و لیگ دسته اول انجام خواهد داد. نماینده استان بوشهر در اولین بازی به دیدار صدر شیمی یزد رفت. این دیدار با نتیجه ۸ بر ۵ به سود پاس خاتمه یافت.
  گل‌های پاس را در این دیدار محمود مسعودنیا، محمدامین صیادی، احمدرضا منصورزاده، علی‌رضا بهروزی و مهدی تندسر به ثمر رساندند.
  مسعودنیا، صیادی و منصور زاده هر کدام دو گل به ثمر رساندند.
  پاس در ادامه با تیم‌ ایفا اردکان بازی خواهد کرد. ایفا در گروه دوم لیگ برتر ساحلی‌ست. نماینده گناوه آخرین بازی خود را در مقابل گلساپوش یزد انجام می‌دهد.
  کادر فنی پاس در این دیدار از بازیکنان رده سنی جوان نیز استفاده کردند. امیرحسین عاشوری، محمد بویراحمدی، مهدی حیدری و امیرمحمد موسوی نسب بازیکنان رده سنی جوانان هستند که به بازی گرفته شدند و محک خوردند.

  مدیرسایت: مرتضی خضری