• تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه, 28 جولای , 2021 | 13:14 | کد خبر : 20434 |چاپ این مطلب
 • یک مجوز و جنجال خبری
  تلنگری به یک خبر

  یاران سبز_ مرتضی خضری: خبرها از هر گوشه که می‌رسند ناخوشایند هستند. حتی خبرهای خوب هم، بدند. خبرهای خوب چنان دیر می‌رسند که هیچ حس و حالی برای شنیدنشان وجود ندارد. یکی از خبرهایی که امروز شنیدم، خبر مسرت بخش، محیرالعقول، شگفت‌انگیز، غیر قابل باور و بی‌نظیر، صدور مجوز دستگاه MRI برای گناوه است. در […]

  یاران سبز_ مرتضی خضری: خبرها از هر گوشه که می‌رسند ناخوشایند هستند. حتی خبرهای خوب هم، بدند. خبرهای خوب چنان دیر می‌رسند که هیچ حس و حالی برای شنیدنشان وجود ندارد. یکی از خبرهایی که امروز شنیدم، خبر مسرت بخش، محیرالعقول، شگفت‌انگیز، غیر قابل باور و بی‌نظیر، صدور مجوز دستگاه MRI برای گناوه است. در این پروژه سخت و سنگین، همه مسئولین، از کشوری تا لشکری، از وزیر تا دبیر، از امام جمعه تا نماینده، سهیم هستند. این پروژه مرهون تلاش‌های بدون وقفه، ارزنده و ورزنده خیلی‌هاست که در نیمه سال ۱۴۰۱ به بهربرداری می‌رسد. البته مشخص نکردند، نیمه اول یا نیمه دوم و یا در وقت اضافی اول و یا وقت اضافی دوم، خدا کند کار به ضربات پنالتی کشیده نشود، آن وقت شانس برنده شدن ۵۰ به ۵۰ ست.

  دلم می‌گیرد از این شکل خبر دادن و پز دادن، بعد از سال‌ها و خیلی خیلی دیر، موفق به صدور مجوز شده‌اید، حیا هم خوب چیزی‌ست. می‌دانید چند نفر برای درمان در مسیر بهبهان، بوشهر، برازجان و شیراز هزینه داده‌اند و جان داده‌اند. از این مردم نجیب عذرخواهی کنید و بگویید یک ذره از حقتان را دادیم اما خیلی دیر.

  بگویید ای مردم شریف و نجیب گناوه، شرمنده هستیم تا قیامت و ما را ببخشید تا همیشه.

  کلمات سنگین‌تر را می‌گذارم برای خبرهای مسرت‌بخش بعدی.

  مدیرسایت: مرتضی خضری