• تاریخ انتشار خبر: جمعه, 6 آگوست , 2021 | 14:24 | کد خبر : 20452 |چاپ این مطلب
 • در حاشیه دعوت شورای منتخب، از شورای پنجم و شهردار
  اینجا گناوه است

  ❇️یاران سبز-مرتضی خضری: شورای پنجم عمرش به شماره افتاده است و شورای ششم به زودی شروع به کار خواهد کرد. این تغییر و تحول دلیلی شد تا شورای ششم به منظور استفاده از تجربیات و چالش‌های شورای پنجم، اعضای این شورا را جهت نشست و هم‌اندیشی و ایجاد شفافیت دعوت کند و کرد. این نشست […]

  ❇️یاران سبز-مرتضی خضری: شورای پنجم عمرش به شماره افتاده است و شورای ششم به زودی شروع به کار خواهد کرد. این تغییر و تحول دلیلی شد تا شورای ششم به منظور استفاده از تجربیات و چالش‌های شورای پنجم، اعضای این شورا را جهت نشست و هم‌اندیشی و ایجاد شفافیت دعوت کند و کرد. این نشست می‌توانست گره کور موارد بسیاری را باز کند.
  در این نشست زهرا عرب زاده، مختار شرونی و فاطمه اسماعیلی عضو شورای پنجم قید جلسه را زدند و شهردار هم طبق معمول، هیچ توجهی به شورا نداشت. عدم حضور مختار شرونی و زهرا عرب زاده قابل توجیه ست، البته نیست ولی خسارتش کم است اما غیبت فاطمه اسماعیلی و سیدجواد حسینی حقیقی را با هیچ چکشی نمی‌توان چکش ‌کاری کرد.
  فاطمه اسماعیلی عضو شورای پنجم و منتخب مردم در شورای ششم است. فاطمه اسماعیلی به عنوان منتخب مردم در شورای ششم از شهردار و اعضای شورای فعلی دعوت می‌کند اما عجیب این است که نه فاطمه اسماعیلی عضو شورای ششم و دعوت کننده به جلسه آمد و نه فاطمه اسماعیلی عضو شورای پنجم و دعوت شونده، این اوج پارادکس است.
  اسماعیلی گروهی را به خانه دعوت می‌کند سپس از خانه فرار می‌کند.
  ▪️چند نکته تلخ
  ▫️اسماعیلی مانند همکاران خود در شورای پنجم، در چهار سال حضور خود در شورای پنجم از شفاف سازی و رسانه‌ها فرار کرد تا پاسخ‌گوی سئوالات فراوان نباشد و همین فرار باعث شد تا تخلفات بی‌پایان پنهان باقی بمانند.
  ▫️اسماعیلی قصد ندارد پاسخ بدهد چرا المان «اینجا گناوه است» را با همکاری شهردار وقت به زباله‌دانی فرستاد؟
  ▫️اسماعیلی قصد ندارد پاسخ بدهد چرا این همه نیرو با چراغ سبز شورا به شهرداری وارد شد؟
  ▫️اسماعیلی قصد ندارد پاسخ بدهد چگونه نیروهای ستادی وی در انتخابات وارد شهرداری می‌شوند؟
  ▫️اسماعیلی قصد ندارد پاسخ بدهد چرا دفتر و مهر شورا بعد از رای‌گیری برای ریاست شورا در سال سوم به سرقت رفت؟

  مدیرسایت: مرتضی خضری