• تاریخ انتشار خبر: شنبه, 14 فوریه , 2015 | 18:40 | کد خبر : 9844 |چاپ این مطلب
 • لیگهای دسته اول جوانان و نوجوانان
  خیز وحدت گناوه برای صعود/کار سخت پرسپولیس شهرداری در گروه سخت

  یاران سبز _ محمد احمدزاده : مسابقات لیگ دسته اول جوانان و نوجوانان استان هفته چهارم خود را هم پشت سر گذاشت. در این هفته وحدت گناوه در جم به تساوی دو بر دو رسید . امید گناوه با یک گل از سد مجتمع گاز پارس جنوبی گذشت . پرسپولیس گناوه هم در خانه در […]

  یاران سبز _ محمد احمدزاده : مسابقات لیگ دسته اول جوانان و نوجوانان استان هفته چهارم خود را هم پشت سر گذاشت. در این هفته وحدت گناوه در جم به تساوی دو بر دو رسید . امید گناوه با یک گل از سد مجتمع گاز پارس جنوبی گذشت . پرسپولیس گناوه هم در خانه در برابر پاس جوان اخند عسلویه بدون گل متوقف شد.

  یک امتیاز با ارزش وحدتی ها از جم

  نوجوانان وحدت که صدرنشین گروه خود هستند در برابر تیم انرژی پارس جنوبی جم قرار گرفتند.تیم وحدت در همان بیست دقیقه اول مسابقه غافلگیر شد و دو گل دریافت کرد.گل اول نماینده جم از روی اشتباه مدافعان وحدت به ثمر رسید و جمی ها خیلی زود گل دوم  خود را هم به ثمر رساندند. توپی که بازیکن جم روانه دروازه کرده بود در مسیر به دست بازیکن وحدت برخورد کرد که داور نقطه پنالتی را به سود میزبان نشان داد.  همین موضوع موجب اعتراض وحدتی ها شد که این اعتراض هم ره به جایی نبرد . این ضربه با گل دوم میزبان همراه شد و نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید . در نیمه دوم وحدتی ها که برای جبران نتیجه آمده بودند فوتبال روبه جلوی را ارائه دادند. تیم جم هم فوتبال زمینی و خوبی را به نمایش گذاشت و موقعیت هایی را هم بدست آوردند که با واکنش های خوب رئیسی گلر وحدتی ها مواجه شد. نماینده گناوه که تا دقیقه ۷۵ با دو گل از حریف خود عقب بود در دقایق باقی مانده موفق شد دو گل خورده را جبران کند. ابتدا شوت بهادر عربزاده بعد از برخورد به سید علیرضا مهدی پور وارد دروازه شد. گل دوم نماینده گناوه هم توسط مهدی حیاتی به ثمر رسید. در تیم وحدت محمد رئیسی سنگربان این تیم بهترین بازیکن بود.در دیگر بازی این گروه شاهین اهرم در خانه با نتیجه سه بر دو مغلوب فجر کنگان شد.

  وحدت-گناوه

  برد شیرین امید گناوه در رده سنی جوانان

  امید گناوه که برای رویاروی با تیم جوانان مجتمع گاز پارس جنوبی به جم سفر کرده بود موفق شد با یک گل از سد این تیم بگذرد. امیدی ها در نیمه اول کمی ناهماهنگ نشان دادند و نتوانستند فوتبال خوبی را به نمایش بگذارند ولی در وقت های اضافی نیمه اول حرکت انفرادی سعید فولادی مهاجم گلزن این تیم گل اول را برای امید به همراه داشت. در نیمه دوم شاگردان ربیعی هماهنگ تر نشان دادند و باز هم تیم برتر میدان بودند اکثر برنامه های میزبان هم بر روی ضد حمله و ضربات ایستگاهی بود که نتوانستند به گلی برسند تا نماینده گناوه با یک پیروزی شیرین هفته چهارم خود را به اتمام برساند.مجید خواجه گیری و حمید فرهادی بهترین های امید در این دیدار بودند.در دیگر بازیهای این گروه پرسپولیس کاکی در برابر ملوان بوشهر با نتیجه یک بر یک متوقف شد. پیروزی اخند عسلویه هم دو بر صفر از سد کارگر بنه گز گذشت .

  امید-گناوه

  توقف پرسپولیس شهرداری گناوه در خانه

  پرسپولیس شهرداری گناوه در ورزشگاه شهید سراجی از دیگر نماینده عسلویه یعنی پاس اخند عسلویه پذیرایی می کرد. بازی که از همان ابتدا برای سرخپوشان سخت به نظر می رسید و فوتبال پایاپای دو تیم اجازه برتری به تیم دیگری را نمی داد و نیمه نخست بدون گل به اتمام رسید. در نیمه دوم هم هر دو تیم فوتبال درگیرانه ی را به نمایش گذاشتند و موقعیت های نصف و نیمه ای را هم ایجاد می کردند که با واکنش دروازبانان مواجه می شد. برخورد محتاطانه دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دهند. در تیم پاس اخند عسلویه محمد احمدزاده در میانه های میدان فوتبال خوب و زیبایی را به نمایش گذاشت .در دیگر بازی های گروه جنوب فجر دیر با یک گل از سد پتروشیمی نوری کنگان گذشت بهمن برازجان هم با نتیجه دو بر یک مغلوب عقاب چغادک شد.تیم نوجوانان پرسپولیس شهرداری هم در این هفته با قرعه استراحت رو به رو بود.

  پاس-جوان-اخند-عسلویه

  مدیرسایت: مرتضی خضری
  نویسنده : دى مندو
  تاریخ : 14 فوریه 2015
  ساعت : 21:55:52

  سلام!
  دمتون گرم خسته نباشید؟!!

  اگه تیم جم اومدش گناوه بیچارشون ایکنم تا آدم بشن که دیگه فوشه ناموسی ندن!

  نویسنده : اقاي خاص
  تاریخ : 15 فوریه 2015
  ساعت : 10:21:05

  با سلام و تشكر خدمت اقاي احمد زاده و جناب اقاي خضري..ممنونم بابت زحمات شبانه روزي شما ..يه خواهش داشتم..
  لطفا تعداد عكس هاي هر متن رو بيشتر كنيد..از بازي اميد،وحدت،پرسپوليس بيشتر عكس بزنيد..

  نویسنده : هوادار
  تاریخ : 15 فوریه 2015
  ساعت : 20:00:00

  ارزوی موفقیت و صعود داریم برای تیم های شهرستان بخصوص شاگردان اقای نظرپور

  نویسنده : محمد
  تاریخ : 16 فوریه 2015
  ساعت : 19:20:24

  ایول وحدت.حسن حیدری تبریک

  نویسنده : دى مندو
  تاریخ : 17 فوریه 2015
  ساعت : 12:30:34

  حسن حیدرى نگو بگو کلوپ!
  اینشاالله تمام تیمهاى شهرمان موفق باشند بجوز پاس!

  نویسنده : دى مندو
  تاریخ : 17 فوریه 2015
  ساعت : 12:33:13

  تولدت مبارک!!!!!
  حیدری*کلوپ*

  نویسنده : دى مندو
  تاریخ : 17 فوریه 2015
  ساعت : 12:34:40

  یعقوب بوا تنم سیخوت 3امتیاز لنگش بگیرا

  نویسنده : SR4
  تاریخ : 17 فوریه 2015
  ساعت : 20:33:12

  سلام
  دستتون درد نكنه بخاطر زحماتتون
  زحماتتون قابل تحسينه

  به اميد سعود همه ي تيم هاي شهرستان
  به اقاي نظر پور و اقاي حيدري هم بخاطر تيم يكدستي ك جمع كردن تبريك ميگم
  خدا كمكشون كنه پنج شنبه تيم شاهين رو ببرن و خيالشون راحت تر بشه

  نویسنده : دى مندو
  تاریخ : 18 فوریه 2015
  ساعت : 17:12:52

  هی کمک مو اومدم!
  حیدری مو کباب ایخم تيمت رفته استان!
  فردا بیین استادیوم جشن صعود داریم !