امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

جشن سالانه سبک کیک بوکسینگ WKA در گناوه

گناوه آنلاین : با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه و برخی از مسئولان ورزشی این شهرستان جشن سالانه سبک کیک بوکسینگWKA بانوان استان بوشهر در گناوه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار مهر، سبک کیک بوکسینگWKA  بانوان استان بوشهر در سال های اخیر پیشرفت های قابل ملاحضه ای را در سطح کشوری داشته و توانسته در این شهرستان علاقمندان بسیاری را جذب این رشته ورزشی از ورزشهای رزمی کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه در این مراسم در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: هیئت ورزش های رزمی گناوه، همیشه یکی از هیئت های پر افتخار و پویایی است که زیر نظر این اداره به فعالیت ورزشی مشغول است.
رحمان عمادی گفت: سبک کیک بوکسینگ WKA بانوان استان که مرکز فعالیت آن شهرستان گناوه است،یکی از زیر مجموعه های پرافتخار زیر نظر هیئت ورزش های رزمی گناوه است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه در پایان گفت: این سبک رزمی توانست خیلی سریع تعداد زیادی را در میان بانوان علاقمند به ورزش و به ویژه ورزش‌های رزمی در گناوه به سوی خود جذب کرده و افتخارات بسیاری را برای استان و شهرستان گناوه کسب کند.
نماینده سبک کیک بوکسینگ WKA  بانوان استان بوشهر هم در این جشن به خبرنگار مهر گفت: ۱۰ سال است که در این سبک از ورزش های رزمی به فعالیت می‌پردازم و شش سال است که این سبک را در گناوه با تاسیس یک باشگاه راه‌اندازی کرده‌ام.

بتول نظری گفت: این سبک در استان بوشهر تنها در شهرستان گناوه فعالیت می کند و تلاش می کنیم تا این سبک در دیگر نقاط استان نیز راه اندازی و فعال شود.
نماینده سبک کیک بوکسینگ WKA  بانوان استان بوشهر در پایان گفت: در حال حاضر نزدیک به صد تن از بانوان گناوه ای در این سبک از ورزش های رزمی به فعالیت ورزشی می پردازند.

مسئول روابط عمومی سبک کیک بوکسینگ WKA بانوان استان بوشهر هم به خبرنگار مهر گفت: اعضای این سبک در حال حاضر سه جلسه در هفته در سالن شهید عباسی گناوه تمرین می کنند.

سیده هدی سید شاهروبندی گفت: در دو ماه آینده مسابقات جنوب کشور سبک را در گناوه خواهیم داشت و می طلبد که مسئولان مربوط مساعدت های لازم را در این خصوص انجام دهند.

در پایان این جشن لوح تقدیر و جوایز ارزنده ای به فعالان سبک اهدا شد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *