امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

سمینار کمربند مشکی های کیک بوکسینگ در گناوه برگزار شد

گناوه آنلاین- اسماعیل کشتکار: عکس-روزنامهباشگاه رزمی کاران امید گناوه در ادامه فعالیتهای چشم گیر خود در سال۹۱ اینبار سال ۹۲ را هم خیلی مقتدرانه و باانگیزه آغاز کرد.

سمینار کمربند مشکی های کیک بوکسینگ این باشگاه در دوبخش آقایان وبانوان بصورت جداگانه با حضور ۶۲ رزمی کار در شهرستان گناوه برگزار گردید.

این سمینار آموزشی به مدت۴ ساعت با مدرسی صادق عبدالهی یکی از بهترین مربیان کیک بوکسینگ استان به طول انجامید.

عبدالهی نکات لازم در زمینه داوری، میت گیری، کار با کیسه بوکس و همچنین کوچینگ را بصورت علمی و عملی به کمربند مشکی ها آموزش داد که با استقبال بی نظیر آنها نیز مواجه شد.

به جرات می توان گفت که چنین سمینار فنی با این کیفیت و با این گونه استقبال برای اولین بار در استان بوشهر برگزار شد.

در طی این مراسم نیز آقای کاظم فتحی کارشناس تربیت بدنی اداره آ موزش وپرورش گناوه نیز در جمع رزمی کاران حاضر شد وطی سخنانی آمادگی خود را جهت کمک به پیشرفت این رشته ورزشی پرطرفدار،از جمله استعداد یابی بین دانش آموزان و دیگر زمینه ها اعلام کرد.

قابل توجه است که این سمینار بصورت جداگانه در دو بخش آقایان و بانوان برگزار گرید و در پایان نیز جهت گرفتن عکس یادگاری همه افراد شرکت کننده با پوشش کامل در سالن حاضر شدند.

حسین هاشم زاده مدیر اجرایی باشگاه فرهنگی ورزشی رزمی کاران امید گناوه اعلام کرد برنامه های بسیار خوبی را در سال جدید پیش رو خواهیم داشت ازجمله در نظر داریم پس از کسب مجوز لازم از مسئولین، مسابقات جایزه نقدی بیست میلیون ریالی را در ۴ وزن وبرای اولین بار با حضور بازیکنان ایرانی که عنوان قهرمانی جهان را دارند در کنار ساحل گناوه برگزار کنیم.

مهندس هاشم زاده در پایان از کلیه کسانی که در برگزاری این سمینار با باشگاه همکاری صمیمانه داشتند از جمله رحمان عمادی، استاد بتول نظری مسئول امور بانوان باشگاه، خانم شاروبندی، غلامعباس نعیمی، استاد برازنده مسئول باشگاه در روستای محمد صالحی، کاظم فتحی،اصغر رضایی و خالد خلیلی  که همه جوره سنگ تمام گذاشت تشکرو قدر دانی کرد.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *