امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

عبدالهی مدرک داوری بین المللی کیک بوکسینگ گرفت

wwwwwwwwww

دوره مربیگری وداوری بین المللی کیک بوکسینگ با مجوز وزارت ورزش و زیر نظر فدراسیون ورزشهای رزمی ایران با حضور مربیان سرشناس این رشته درکشور و با مدرسی آقای استفان فارست از کشور بلژیک در شیراز برگزار شد. در این دوره رزمیکارانی  که دارای احکام داوری ومربیگری فدراسیونی بودندمیتوانستند شرکت کنند.

قابل ذکر است که صادق عبدالهی کسی که از نظر فنی وعلمی جزء به روز ترین مربیان کیک بوکسینگ استان می باشد، تنها مربی شرکت کننده استان بوشهر در این دوره آموزشی بود که توانست پس از کسب نمره قبولی در آزمون مربوطه درجه مربیگری B  و داوری درجه Aبین المللی رشته کیک بوکسینگ را دریافت کند.

در این دوره جدید ترین قوانین ومقررات داوری و مربیگری بصورت علمی و عملی توسط استفان فارست بلیژیکی به افراد شرکت کننده آموزش داده شد.

قابل توجه است که این دوره آموزشی ،به میزبانی  هیئت ورزشهای رزمی و سبک تای کیک بوکسینگ استان فارس برگزار شد.

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. محسن م

    سلام. به دوست عزیز و زحمتکش خودم آقای عبدالهی تبریک عرض میکنم . امیدوارم پله های ترقی را روز به روز سریعتر طی کنید و موفق و پیروز باشی . شایستگی جنابعالی خیلی بیشتر از این هاست.

    پاسخ
  2. رضا حسنی

    سلام راستی علدالهی در داوری فوتبال هم که جزء بهترین داوران استان است من خودم بارها ازنزدیک داوری هاش را دیدم خیلی عالیه واقعا با عث افتخار گناوه است

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *