امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

مشکلات مالی رزمی‌کاران گناوه‌ای؛ ورزشکارانی که با هزینه شخصی عازم مسابقات می‌شوند

گناوه آنلاین؛

ئیس هیئت ورزش‌های رزمی گناوه گفت: هیئت ورزش‌های رزمی گناوه نیازمند اعتبارات مالی است.

خالد خلیلی با اشاره به توسعه سبک کیک بوکسینگ wka بانوان در گناوه در گفتگو با مهر گفت: در مدتی که این سبک در گناوه راه اندازی شده، شاهد بوده‌ایم که خیلی از بانوان گناو‌ای به این سبک تمایل و گرایش پیدا کرده‌اند و به فعالیت می‌پردازند.
رئیس هیئت ورزش های رزمی گناوه بیان داشت: همه سبک‌های هیئت ورزش‌های رزمی گناوه نیازمند اعتبارات مالی‌اند و سبک کیک بوکسینگ WKA بانوان نیز از این قائده مستثنی نیست.
وی ادامه داد: متاسفانه اعتبارات ورزش و جوانان استان بوشهر با وجود تلاش بسیار مسئولان ورزش استان به دلیل حجم بالای حوزه کاری جوابگوی این تعداد از ورزش‌های فعال در استان نیست.
خلیلی اضافه کرد: در حال حاضر برای اعزام ورزشکاران سبک‌های مختلف به مسابقات استانی، منطقه‌ای، کشوری و حتی بین‌المللی با کمبود شدید اعتبارات مواجه هستیم و ورزشکاران در اغلب اوقات با هزینه شخصی عازم مسابقات می‌شوند.
وی بیان داشت: در بیشتر موارد ورزشکاران زیر نظر این هیئت به دلیل مشکل مالی از رفتن به مسابقات با وجود شایستگی باز می‌مانند.
خلیلی تاکید کرد: شایسته نیست با وجود صنایع بزرگ نفت و گاز در استان بوشهر این هیئت برای اعزام چند ورزشکار به مسابقات مختلف با مشکل روبرو شود.
رئیس هیئت ورزش‌های رزمی گناوه در پایان گفت: لازم است مسئولان ارشد استان بوشهر با پیگری‌ها و رایزنی‌های بیشتر با وزارت نفت بخشی از نیازهای مالی این هیئت را به صورت نسبی در کوتاه مدت مرتفع کنند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *