امروز: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

مشکلات مالی رزمی‌کاران گناوه‌ای؛ ورزشکارانی که با هزینه شخصی عازم مسابقات می‌شوند

گناوه آنلاین؛

ئیس هیئت ورزش‌های رزمی گناوه گفت: هیئت ورزش‌های رزمی گناوه نیازمند اعتبارات مالی است.

خالد خلیلی با اشاره به توسعه سبک کیک بوکسینگ wka بانوان در گناوه در گفتگو با مهر گفت: در مدتی که این سبک در گناوه راه اندازی شده، شاهد بوده‌ایم که خیلی از بانوان گناو‌ای به این سبک تمایل و گرایش پیدا کرده‌اند و به فعالیت می‌پردازند.
رئیس هیئت ورزش های رزمی گناوه بیان داشت: همه سبک‌های هیئت ورزش‌های رزمی گناوه نیازمند اعتبارات مالی‌اند و سبک کیک بوکسینگ WKA بانوان نیز از این قائده مستثنی نیست.
وی ادامه داد: متاسفانه اعتبارات ورزش و جوانان استان بوشهر با وجود تلاش بسیار مسئولان ورزش استان به دلیل حجم بالای حوزه کاری جوابگوی این تعداد از ورزش‌های فعال در استان نیست.
خلیلی اضافه کرد: در حال حاضر برای اعزام ورزشکاران سبک‌های مختلف به مسابقات استانی، منطقه‌ای، کشوری و حتی بین‌المللی با کمبود شدید اعتبارات مواجه هستیم و ورزشکاران در اغلب اوقات با هزینه شخصی عازم مسابقات می‌شوند.
وی بیان داشت: در بیشتر موارد ورزشکاران زیر نظر این هیئت به دلیل مشکل مالی از رفتن به مسابقات با وجود شایستگی باز می‌مانند.
خلیلی تاکید کرد: شایسته نیست با وجود صنایع بزرگ نفت و گاز در استان بوشهر این هیئت برای اعزام چند ورزشکار به مسابقات مختلف با مشکل روبرو شود.
رئیس هیئت ورزش‌های رزمی گناوه در پایان گفت: لازم است مسئولان ارشد استان بوشهر با پیگری‌ها و رایزنی‌های بیشتر با وزارت نفت بخشی از نیازهای مالی این هیئت را به صورت نسبی در کوتاه مدت مرتفع کنند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.