امروز: ۰۵ مهر ۱۴۰۲

همایش ۱۰۰۰ نفری دختران فاطمی در گناوه

گناوه آنلاین- اسماعیل کشتکار: همایش سراسری فرهنگی ورزشی دختران فاطمی با حضور یک‌هزار نفر در سالن شهید عباسی گناوه برگزار شد.
در همایش سراسری فرهنگی ورزشی دختران فاطمی برنامه‌های مختلفی مانند حرکات ورزشی و نمایشی رشته‌های تکواندو، سوپر کنتاکت، کاراته و همچنین حرکات نمای
شی اسکیت بازان، اجرای سرود، طناب کشی، مولود خوانی و اهدای جوایز به مربیان، ورزشکاران و حاضرین در سالن صورت گرفت.2
این همایش با حضور  عمادی رئیس اداره ورزش و جوانان و فتحی کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش و همچنین خانم‌ها بهزادی مشاور استاندار، سیف‌زاده معاون ورزشی امور بانوان اداره کل ورزش اجرا شد.
افسانه سیف زاده خاطر نشان ساخت: برنامه اولیه اداره کل ورزش و جوانان (معاونت توسعه ورزش) این بود که این همایش در سه شهرستان به صورت یکسان برگزار شود منتهی با توجه به محدودیت اعتبار مبنی را بر این قرار دادیم که همه ساله به ترتیب در یکی از شهرستان‌های تابعه برگزار شود.
وی تصریح کرد: گناوه یکی از شهرستان‌هایی بود که از آماد گی و قابلیت خوبی برای اجرا و برگزاری برخوردار بود به همین جهت برگزار کننده همایش دختران فاطمی را در سال ۱۳۹۲ به نمایندگی از استان به گناوه دادیم.
وی یادآور شد: با توجه به انسجام و وحدتی که بین ورزشکاران زن هیات‌های ورزشی10 با اداره ورزش و جوانان شهرستان‌ها از جمله گناوه وجود دارد پیش بینی چنین استقبال گسترده‌ای می‌شد.
معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: همایش فرهنگی ورزشی دختران فاطمی بسیار باشکوه و با استقبال گرم هیا ت‌های مختلف ورزشی و خانواده ها آنها صورت پذیرفت.
رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه گفت: با توجه به اعلام اداره کل ورزش و جوانان استان و با توجه به اینکه جشنواره فرهنگی ورزشی دختران فاطمی در سراسر کشور برگزار می شود شهرستان گناوه در استان به عنوان میزبان این جشنواره انتخاب شد.
رحمان عمادی یادآور شد: این همایش بمناسبت میلاد حضرت زهرا(س)، روز زن و مادر انجام گرفت. این جشنواره با تلاش امور ورزش بانوان گناوه به صورت شایسته ای برگزار شد و باید از تلاش های آنها تشکر کرد.9
عمادی در پایان افزود: با توجه به پتانسیل بالای شهرستان گناوه در بخش ورزش بانوان و برنامه‌ریزی مناسب استقبال بسیار خوبی از این مراسم شد و همانطور که قابل پیش بینی شده بود سالن مملو از علاقمندان و ارادتمندان به بانوی دو عالم بود و متاسفانه ما با کمبود جا مواجه شدیم و حدود یک‌هزار نفر در این مراسم حضور داشتند.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *