امروز: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

هنرمندان و توان خواهان ذهنی در گناوه به مصاف هم رفتند

5

گناوه آنلاین،اسماعیل کشتکار؛

دیدار دوستانه فوتبال بین دو تیم هنرمندان و توان خواهان ذهنی شهرستان گناوه برگزار شد.

این دیدار در حضور رحمان عمادی رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس هیات فوتبال،کاظم فتحی مسئول تربیت بدنی اداره اموزش و پرورش، رئیس انجمن نمایش گناوه و جمع کثیری از هنرمندان و معلولین و همچنین علاقمندان به ورزش در زمین چمن مصنوعی دلفین گناوه انجام پذیرفت.

این دیدار در پایان با نتیجه ۵ بر ۴ به سود تیم هنرمندان به پایان رسید که صادق کشت ورز، نوذر رادمنش، علی جعفری، روح اله پور قصاب وعلی رحیمی برای تیم هنرمندان و مهرگان یعقوب زاده و محمد فخرالدینی توانستند برای دو تیم گلزنی کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه گفت: بسیار خوشحال هستم که در این جمع صمیمی حضور دارم و از تمامی کسانی که بانی چنین دیدارهای هستند تشکر می کنم.

رحمان عمادی بیان داشت: بازی بسیار زیبا و پر تحرکی بود. تکنیک و حرکات بعضی از بازیکنان در این دیدار فراتر از انتظار بود و ما حتی در سطح اول فوتبال شهرستان بعضی از این حرکات را نمی بینیم.

وی در پایان گفت: ما آمادگی هر گونه کمک به این جوانان را داریم و امیدوارم که چنین مسابقاتی بصورت مداوم ادامه داشته باشد.  3

عبدالرضا محمدی نژاد سرپرست تیم هنرمندان گفت: چند سالی است که ما تیم فوتبال هنرمندان را تشکیل داده ایم و مسابقات متعددی را در زمان ها و مناسبت های مختلف برگزار کرده ایم.

وی افزود: با توجه به دعوت تیم فوتبال توان خواهان ذهنی از ما برای انجام این دیدار ما از دعوت آنها استقبال کردیم و خیلی خوشحال شدیم که یک بازی خوب از بازیکنان معلول مشاهده شد و مشخص بود که روی این تیم کار شده است.

اردلان تاجدینی مسئول تیم توان خواهان ذهنی گفت: ما همواره در تلاش هستیم که به شکل های مختلف استعداد و توانایی های این جوانان را به دیگران نشان دهیم و با انجام این مسابقات شور و شادی را برای آنها به ارمغان آوریم.

تاجدینی اضافه کرد: همه دیدند که بازیکنان ما پا به پای هنرمندان دویدند و بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشتند و تحسین همگان را برانگیختند. ما بازیکنان با تکنیک خوبی داریم که اگر با حمایت مسئولین روبرو شویم می توانیم در سطح کشوری نیز مقام آور شویم.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *