امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

چگونه بن کارت کتاب خود را در گناوه دریافت کنیم

گناوه آنلاین؛

به گزارش گناوه آنلاین به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران، در حالی که فقط چهار روز به شروع نمایشگاه کتاب مانده است براساس تصمیمات گذشته از دیروز ۷ام اردیبهشت توزیع بن کتاب دانشجویان سراسر کشور در شعب منتخب بانک صادرات آغاز شده است.
دانشجویان سراسر کشور از تاریخ ۲۶/۰۱/۱۳۹۲ تا ۰۶/۰۲/۱۳۹۲ فرصت داشتند که در سایت Tibf.net ثبت‌نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه را انجام دهند.
اما روز گذشته رئیس نمایشگاه کتاب با اعلام خبر آغاز توزیع این بن کارت ها گفت: در پی ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت کارت‌های الکترونیکی خرید کتاب و همچنین پایان مهلت ثبت نام، علاقه مندان از شنبه می‌توانند برای دریافت کارت الکترونیکی یارانهای کتاب به شعب منتخب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.
وی از ثبت نام  ۲۵۰هزار نفری برای دریافت این کارت‌ها خبر داد و افزود: حدود ۱۰۰هزار سهمیه ویژه دانشجویان، ۶۰ هزار فقره کارت ویژه تسهیلات ریالی در بخش بین الملل نمایشگاه کتاب و ۸۰هزار سهمیه نیز مربوط به طلاب، اندیشمندان و محققان است.
بر این اساس  واجدین شرایط برای دریافت کارت الکترونیکی یارانهای کتاب می‌توانند با واریز ۲۵۰هزار ریال، کارت الکترونیکی یارانهای کتاب به مبلغ ۵۰۰ هزار ریال دریافت کنند.
لازم به ذکر است نکات ذیل باید مورد توجه دانشجویان قرار گیرد:
۱- یارانه پرداختی برای خرید کتاب از بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است و تاریخ اعتبار مبلغ موجود در کارت ها از ۱۳۹۲/۰۲/۱۱ لغایت ۱۳۹۲/۰۲/۲۱ پایان روز کاری نمایشگاه می‌باشد.
۲- اعتبار موجود در کارت‌ها فقط از طریق دستگاههای کارت خوان داخل نمایشگاه قابل استفاده است.
۳- اعتبار موجود در کارت‌ها ۵۰۰ هزار ریال است که ۲۵۰ هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معادل آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت پرداخت می‌شود.
۴- هر دانشجو مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه‌ای کتاب است.
۵- دانشجویان برای دریافت بن کارت نمایشگاه کتاب باید با همراه داشتن کارت دانشجویی یا طلبگی معتبر و کارت ملی و شماره رهگیری ثبت‌نام در سامانه به شعب منتخب بانک صادرات که لیست آنها در ذیل منتشر می‌شود مراجعه کنند.

بوشهر
کد شعبه شهر نام شعبه آدرس
۱۲۷۴ بوشهر شهید مطهری خیابان شهید مطهری
۴۱۳۹ بوشهر توحید خیابان امام خمینی نبش خیابان فردوسی
۵۱۶ خورموج خورموج میدان شهید مهدوی
۳۱۴۹ گناوه گناوه میدان امام خمینی

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *