امروز: ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

آدرس سایت فروش بلیت الکترونیک فوتبال

سازمان لیگ فوتبال در مورد فروش بلیت الکترونیک مسابقات فوتبال اطلاعیه‌ای صادر کرد.
به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال، سازمان لیگ در مورد فروش الکترونیک بلیت مسابقات فوتبال اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرد؛
بسمه تعالی
اطلاعیه شروع بلیت فروشی الکترونیکی مسابقات فوتبال
به اطلاع کلیه علاقه‌مندان به تماشای حضور مسابقات فوتبال می‌رساند در راستای تکریم تماشاچیان جهت ورود به ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال و سهولت ورود و خروج آن‌ها و همچنین تحقق اهداف فرهنگی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر، پروژه بلیت الکترونیکی مسابقات فوتبال از مورخ ۲۱/۰۳/۱۳۹۲ مقارن با برگزاری مسابقه تیم‌های ملی ایران – لبنان در ورزشگاه آزادی راه‌اندازی خواهد شد.
پروژه مذکور به صورت آزمایشی در مسابقه فوق‌الذکر برای جایگاه شش هزار نفری ورزشگاه آزادی به بهره‌برداری می‌رسد و به تدریج در فازهای بعدی شامل کل استادیوم یک‌صدهزارنفری، کل استادیوم‌ها و محل‌های مورد نظر ورزشگاه آزادی و نهایتا کلیه ورزشگاه‌های منتخب سطح کشور، راه‌اندازی خواهد شد.
یکی از بزرگترین فواید اجرای بلیت فروشی الکترونیکی مسابقات فوتبال، ایجاد آرامش خاطر برای علاقه‌مندان به تماشای مسابقه فوتبال جهت خرید بلیت مسابقه است؛ بدین نحو که با یک بار خرید کارت الکترونیکی مسابقات فوتبال، همواره دارنده کارت می‌تواند بلیت مسابقات را از طریق پرتال  www.footballeticket.ir  در هر نقطه از کشور، خریداری نماید و با زمانبندی مناسب برای حضور در ورزشگاه بتواند با آرامش کامل و اطمینان از وجود بلیت به صورت بهینه از وقت خود استفاده نماید.
یکی دیگر از مزایای مراجعه به پورتال فوق، اطلاع از تعداد ظرفیت‌های خالی صندلی حاضر در ورزشگاه است. ضمن آن که در زمان درخواست خرید بلیت، موقعیت تماشای مسابقه نیز به متقاضی نشان داده خواهد شد.
استفاده از کارت‌های هوشمند در این نحوه بلیت‌فروشی الکترونیکی باعث شده است. دارندگان کارت حتی در صورت مفقود شدن کارت خود بلیت‌های خریداری شده را به راحتی به کارت المثنی جدید خود منتقل نمایند. ضمن آن که به واسطه استفاده از کارت‌های هوشمندافزایش امنیت در خرید بلیت و جلوگیری از بازار سیاه فروش بلیت را همراه خواهد داشت.
شایان ذکر است فرایند ورود به ورزشگاه و تهیه بلیت تا ابتدای فصل جدید مسابقات لیگ برتر در کلیه بخش‌های ورزشگاه آزادی همانند گذشته خواهد بود اما به جهت فرهنگ‌سازی و آموزش تماشاچیان محترم با سامانه جدید بلیت الکترونیکی، ورود تماشاچیان به صورت آزمایشی در بخش جایگاه به صورت تلفیقی از بلیت الکترونیکی و روال گذشته انجام خواهد شد.
ضمنا خبرنگاران می‌توانند راس ساعت ۱۸ روز سه شنبه ۲۱/۳/۹۲ در دفتر مدیر مجموعه ورزشی آزادی حضور یافته و از راه‌اندازی این سیستم و گیت‌های مربوطه گزارش تهیه نمایند.
منبع: سایت گل

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *