امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

اطلاعیه ستاد مرکزی دکتر روحانی در استان بوشهر

گناوه انلاین: ستاد مرکزی دکتر حسن روحانی در استان بوشهر ضمن تبریک پیروزی وی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، اطلاعیه ای صادر کرد.

متن این اطلاعیه که نسخه ای از آن برای «خلیج فارس» ارسال شده به این شرح است:
باسمه تعالی
مردم غیور فهیم وآزاد اندیش استان بوشهر
اینک که به فضل الهی، با کلید تدبیر وامید، همدلی و هم اندیشی وهم آوایی شما فرزندان سرزمین نخل وآب وآفتاب، ایرانمان، سرشار از شور وحماسه گردید، بر خود واجب می دانیم از حضور دریاوارتان تقدیر و سپاسگزاری  نماییم. بی شک انتخاب دکتر روحانی نویدگر فردایی روشن است که تابش روشنایی آن، جوانه های آینده ای سپید را در دلهای هر ایرانی نشاء می کند.
از همه بزرگواران  ، اعم از شخصیت های مذهبی، علمی، فرهنگی و سیاسی واجتماعی،که زمینه این حضور پر نشاط مردم عزیر را در انتخابات فراهم آوردند و همچنین از دست اندرکاران برگزاری انتخابات، اعم از هیئت های اجرایی وناظران، نیروهای قضایی ، انتظامی وامنیتی نیز تقدیر بعمل می آید.
در پایان ازیکایک اعضای ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در مراکز دهستان ها، بخش ها، شهرهاوشهرستانها  که در زمان فعالیت تبلیغاتی از هیچ کوششی دریغ نکرده و با زحمات خالصانه خود، زمینه ساز تجلی عزت و بلوغ سیاسی ملت باغیرت استان را فراهم نمودند، از صمیم جان و دل تقدیر و تشکر بعمل می آید. از خداوند منان، سربلندی و بهروزی برای مردم گرانقدر استانمان را خواهانیم.
ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در استان بوشهر
منبع: خلیج فارس

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *