امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

اورژانس قلب بوشهر آغاز به کار کرد+ تصاویر

گناوه آنلاین: رییس بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر خبر داد: بخش اورژانس قلب مرکز فوق تخصصی قلب بوشهر پس از کنترل نهایی تجهیزات و ضدعفونی کردن کامل بخش از چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه بیمار می‌پذیرد.
دکتر سعید کشمیری در گفتگو با خبرنگاران گفت: وی اضافه کرد: این بخش دارای امکانات کامل مانند بخش ccu می باشد و به صورت شبانه روزی آماده ارایه خدمات تخصصی به همشهریان می باشد.
این مقام مسئول افزود: در این بخش پزشک متخصص به صورت مقیم حضور دارد ودر تمام ساعات شبانه روز بیماران قلبی را مورد معاینه قرار می دهد.
دکتر کشمیری با اشاره به موقعیت بخش اورژانس قلب گفت: این بخش که در مرکزفوق تخصصی قلب بوشهر واقع است قابلیت دسترسی سریع به بخش های اینترونشن (آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی و …)، جراحی قلب و ccuرا دارد که موجب سهولت در روند درمان بیماران می شود.
وی با اشاره به اینکه برای تجهیز بخش اورژانس قلب بیش از ده میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: درمانگاه‌های تخصصی قلب ، بخش باز توانی قلب و بخش جراحی قلب کودکان از جمله بخش هایی است که در آینده برای مرکز قلب بوشهر اضافه خواهد شد.
بخش اورژانس مرکز فوق تخصصی قلب بوشهر در تاریخ۷خرداد ماه توسط معاون اول رییس جمهور افتتاح شد و پس از طی مراحل کنترل و ضدعفونی تجهیزات رسماً پذیرش بیمار دارد.

http://www.bpums.ac.ir/UploadedFiles/xfiles/2(119).gif
http://www.bpums.ac.ir/UploadedFiles/xfiles/3(122).gif
http://www.bpums.ac.ir/UploadedFiles/xfiles/4(97).gif
http://www.bpums.ac.ir/UploadedFiles/xfiles/5(83).gif
http://www.bpums.ac.ir/UploadedFiles/xfiles/6(33).gif
http://www.bpums.ac.ir/UploadedFiles/xfiles/7(28).gif
منبع: خلیج فارس

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *