امروز: ۰۶ فروردین ۱۴۰۲

برگزاری انتخابات مانع اجرای پروژه‌های عمرانی نشود

استاندار بوشهر گفت: برگزاری انتخابات نباید باعث شود تا از روند کارهای اجرایی و اجرای پروژه‌های عمرانی غافل شویم و باید با قدرت ادامه یابد.
is فریدون حسنوند یکشنبه‌شب در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: مسئولان در انتخابات باید اصل بی‌طرفی را رعایت کنند و نه به نفع هیچ یک از کاندیداها و نه بر علیه هیچ یک از کاندیداها اقدامی انجام ندهند. این موضوع به این معنا نیست که هیچ نظر و یا عقیده‌ای نداشته باشند. هر فردی حق دارد که تصمیم بگیرد که به چه کسی رای بدهد.
وی افزود: نظام مقدس جمهوری با رای همین مردم مقبولیت پیدا کرده‌است و نباید بهانه‌ای به دست دشمنان و بدخواهان نظام بدهیم که از این وضعیت سوء استفاده کنند و باید تلاش کنیم تا با رعایت قانون و توجه به اصل بی‌طرفی، اعتماد مردم را به دست بیاوریم.
استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم استفاده همه مسئولان ادارات از امکانات و تجهیزاتشان برای برگزاری مطلوب انتخابات، خاطرنشان ساخت: همه مسئولان ملزم به در اختیار گذاشتن تجهیزات و امکانات و افراد خود برای برگزاری انتخابات هستند.
وی ادامه داد: نقش ما مسئولان در برگزاری انتخابات بسیار مهم است و همه ما موظف هستیم که اصول اخلاقی و انسانی و مذهبی و ایرانی را در برگزاری انتخابات رعایت کنیم و برای حضور مردم در انتخابات همه تلاش خود را به کار بگیریم.
حسنوند هدف دشمن را حضور کمرنگ مردم در انتخابات عنوان کرد و بیان داشت: دشمن برای رسیدن به این خواسته خود راه‌های مختلفی را دارد و در این انتخابات نیز برنامه‌ریزی کرده است ولی مردم با حضور گسترده در انتخابات آنها را ناکام خواهند گذاشت.
وی به خدمات دولت‌های نهم و دهم اشاره کرد و گفت: ساخت موشک، پرتاب ماهواره و ساخت سکوی پرتاب ماهواره، تولید صدها دارو، مسکن مهر، راه و راه آهن، سد، نیروگاه و هزاران پروژه ریز و درشت حاصل تلاش این دولت است که نباید این خدمات با سیاه‌نمایی زیر سوال برود.
استاندار بوشهر افزود: دشمن به شدت به دنبال این است که با سیاه‌نمایی مردم را دلسرد کرده و از نظام و انقلاب دور کند و با استفاده از نقاط ضعف و بزرگنمایی و سیاه‌نمایی انها به نفع خود از این اتفاقات بهره‌برداری کند.
وی اظهار داشت: هر چند ضعف‌هایی هم در این دولت بوده است ولی نقاط قوت فراوانی هم داشته است که موفقیت‌های بسیاری در این سال‌ها حاصل شده است که می‌توان به سفرهای استانی اشاره کرد و حضور دولت در شهرها و روستاها و ارتباط مستقیم با محرومان که باید به عنوان نقطه قوت در دولت‌های بعدی نیز مطالبه شود.
حسنوند با تاکید بر لزوم تلاش همه مدیران و مسئولان برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام، خاطرنشان ساخت: کارهای عمرانی نیز باید با قدرت تمام دنبال شود و برگزاری انتخابات بهانه‌ای برای تاخیر در پروژه‌ها عمرانی و توسعه زیرساخت‌ها نباشد.
منبع: مهر

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *