امروز: ۱۰ آذر ۱۴۰۲

بیانیه اصلاح طلبان شهرستان گناوه در حمایت از دکتر حسن روحانی

گناوه آنلاین، به گزارش گناوه آنلاین در ادامه حمایت های گروه ها، احزاب و تشکل های سیاسی  و مردمی از دکتر حسن روحانی، اصلاح طلبان شهرستان گناوه طی بیانیه ای حمایت قاطع خود را از وی اعلام نمودند. متن کامل بیانیه در زیر می آید:

با همه سختی ها آمده ایم که بمانیم. در میان همه ی بی مهری ها آمده ایم تا مهر بورزیم. چون قطره های آب آمدیم تا سیلاب ویرانگر شویم برای همه ی آنان که می خواهند “ما” نشویم. آموخته ایم که دوتکه سنگ هیچگاه با هم یکی نمی شوند! پس هر چه سخت تر و قالبی تر باشیم، فهم دیگران برایمان مشکل تر می شود والبته امکان بزرگتر شدنمان نیز کاهش می یابد. ما همان آب زلالی هستیم که درعین نرمی و لطافت در مقایسه با سنگ، به مراتب سر سخت تر، و در رسیدن به هدف خود لجوج تر و مصمم تریم! که سنگ، پشت اولین مانع  می ایستد، اما آب راه خود را به سمت دریا می یابد.

گاهی مجبوری نادیده بگیری، گاهی لازم است کوتاه بیایی؛ اما گاهی نمی توان بخشید و گذشت…! اینک همان لحظه ای است که نمی توان گذاشت و گذشت! باید سرسخت بود و لجوج و مصمم! باید ماند و برای اثبات حقانت خود اصرار کرد. ما باز آمدیم که بگوییم اصلاحات یک جنبش پایان ناپذیر است. آمدیم که بگوییم اصلاح طلبی تمام ناشدنی است. آمدیم که بگوییم حافظ سرزمین نیاکانِ نیکمان هستیم. آمدیم که بگوییم فلاح و رستگاری در امتداد راه اصلاحات است و هرکس خیر و صلاح این مُلک و ملت را می خواهد ناگزیر است با جنبش اصلاح طلبی مردم همراه شود. ما آمده ایم که بگوییم تنها راهی که می تواند جلوی زیاده خواهی همه آنان را که بی رحمانه برسرزمین آبا و اجدادی ما ترکتازی می کنند و میلیاردها سرمایه مردم را چپاول کرده اند و اندک اعتقادی هم به پاسخ گویی ندارند؛ اصلاح طلبی است! آمدیم که بگوییم تنها مسیری که می تواند این آب و خاک را از طمع زیاده خواهان جهان و درگیر جنگ شدن نجات دهد، اصلاحات است.  دوباره آمده ایم بر این خاکِ پاک بوسه زنیم. دوباره آمدیم بر مردمان نیک سرشت این دیار سلام کنیم. دوباره آمدیم دست مهربانی به سوی شما مهربانان دراز کنیم.

شکوهتان همیشگی و جمعتان به دور از پریشانی

دیدار ما جمعه ۲۴خردادماه

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *