امروز: ۰۵ مهر ۱۴۰۲

بیش از ۱۹ هزار نفر در بوشهر رأی اولی هستند

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر:گفت: ۱۹ هزار و ۵۹۵ نفر در استان بوشهر به عنوان رای اولی ، برای اولین بار در تعیین سرنوشت سیاسی و اجتماعی خود ،انتخابات یازدهم ریاست جمهوری و چهارم شوراها شرکت خواهند داد.
محمد حسن پرآور ظهر سه شنبه درجمع خبرنگاران اظهار داشت:  از این تعداد رای اولی ۱۰هزارو ۱۹۸نفر پسرو ۹هزارو ۷۵۷نفر دختر هستند.لل

وی تصریح کرد: در استان بوشهر ۶۳۰هزار نفر واجد شرایط رای هستند که با حضور حماسی خود در انتخابات ۲۴خرداد حماسه سیاسی را خلق خواهند کرد.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر تعداد کاندیدای شوراهای اسلامی شهر و روستای استان بوشهر را سه هزارو ۲۸۰نفر اعلام کرد و افزود :در آخرین رسیدگی به صلاحیت کاندیداهای شوراهای اسلامی استان در مجموع ۵۵ نفر دارای احراز شرایط لازم نشدند.

وی افزود: اسامی کاندیداهای شوراهای اسلامی از ۱۳تا۱۵خردادبه فرمانداریها و بخشداریها اعلام و منتشر می شود.

پرآور اضافه کرد: تاکنون ۱۲۴نفر از کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستای استان بوشهراز کاندیداتوری استعفا داده اند.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه ۷۹۹شعبه ثبت نام و اخذ رای در استان بوشهر پیش بینی شده است افزود: برای جمع آوری آرا مردم استان ۱۵۹۸ صندوق  در ۳۷ شهر و ۳۸۰ روستای استان بوشهر ایجاد خواهد شد.

وی افزود: کلیه تمهیدات لازم برای انتخابات ۲۴ خرداد در استان فراهم شده که مردم با حضور گسترده حماسه سیاسی خود را در این روز خلق کنند.

منبع: مهر

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *