امروز: ۰۹ فروردین ۱۴۰۲

تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی گناوه درسلامت کامل است

گناوه آنلاین: معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری گناوه گفت: فعالیت های تبلیغاتی نامزدهای شورای اسلامی شهر گناوه در سلامت کامل در دست اجراست و تاکنون حتی یک پرونده تخلف انتخاباتی تشکیل نشده است.

  ضرغام مردانی روز دوشنبه در جمع کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی این شهر افزود: فعالیت های تبلیغاتی اغلب نامزدهای این دوره با شور وهیجان خاصی در دست اجراست و ستادهای متعددی در سطح این شهر دایرشده است.
وی اضافه کرد: با توجه به برگزاری دو انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا در ۲۴ خرداد، تلاش برای برگزاری یک انتخابات باشکوه و حداکثری باید مدنظر مجریان و نامزدها قرارگیرد.
مردانی اظهارکرد: رقابت کاندیدا ها باید سالم، سازنده و همراه با رعایت اخلاق انتخاباتی باشد وهمه کسانی که در این عرصه فعالیت می کنند در واقع برنده هستند، زیرا ازنظام و انقلاب حمایت و به ندای رهبرمعظم انقلاب لبیک گفتند.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری گناوه گفت: اجرای برنامه های اجتماعی، فرهنگی، ارایه راهکار ها، تشکیل انجمن ها، تصویب بودجه نظارت بر معاملات شهرداری، برقراری و لغو عوارض، نظارت بر حسن اجرای دعاوی شهرداری و نظارت بر بهداشت عمومی شهر از مهم ترین وظایف و برنامه های شوراهای هر شهر است.
دراین جلسه دادستان و رییس دادگستری گناوه نکاتی را در زمینه رعایت قوانین تبلیغاتی به کاندیدا ها یادآور شدند.
در انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی در شهر گناوه ۵۲ نامزد احراز صلاحیت شدند.
انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا و یازدهمین دوره ریاست جمهوری ۲۴ خرداد جاری برگزار می شود.
منبع: ایرنا

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *