امروز: ۱۹ آذر ۱۴۰۲

نشست چهارساعته استاندار بوشهر با مردم مناطق زلزله‌زده دشتی

استاندار بوشهر پس از پایان نشست ستاد مدیریت بحران استان بوشهر، در نشست چهار ساعته با مردم مناطق زلزله زده به صورت چهره به چهره دیدار کرد.
نشست ستاد مدیریت بحران استان بوشهر دوشنبه شب با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و ستادی استان بوشهر در مناطق زلزله زده شهرستان دشتی برگزار شد تا رسیدگی بهتری به این مناطق صورت بگیرد.
پس از پایان این نشست استاندار بوشهر و معاون عمرانی استاندار بوشهر در محل برگزاری این نشست باقی ماندند و حدود ۵۰ نفر از مردم مناطق زلزله‌زده شهرستان دشتی با استاندار و معاون عمرانی دیدار کردند و مشکلات خود را مطرح کردند.
اهالی این مناطق با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته برای کمک‌رسانی و همچنین بازسازی این مناطق، از حضور مستمر استاندار و دیگر مسئولان در مناطق زلزله زده تشکر کردند.
استاندار بوشهر نیز با روی باز به مشکلات مردم این مناطق توجه کرد و در همین دیدار دستورات لازم را برای مدیران مربوط به منظور رسیدگی به مشکلات هر یک از زلزله‌زدگان صادر و بر لزوم تسریع در رسیدگی به این مشکلات تاکید کرد.
حسنوند خطاب به اهالی این مناطق اظهار داشت: همه مسئولان وظیفه دارند کارهای شما را انجام دهند و مشکلات را برطرف سازند و پیگیری کنید تا کار شما انجام شود و به نتیجه مورد نظر خود برسید.
وی همچنین تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید در روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد به بخشداری شنبه بیایند و به نیازهای مردم گوش دهند و کار مردم را انجام دهند.
منبع: مهر

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *