امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

نمایندگان بوشهر با کدام نامزد ریاست جمهوری هستند؟

در میان ۴ نماینده استان بوشهر در مجلس، تنها یک نفر صراحتا نامزد مطلوبش را مشخص کرده و این روزها با سخنرانی در حمایت از وی، برایش سنگ تمام می گذارد، اما ۳ نماینده دیگر استان سیاست سکوت در این خصوص پیش گرفته اند.
سیدمهدی موسوی نژاد نماینده دشتستان با تصدی ریاست ستاد سعید جلیلی در بوشهر، خود را حامی این نامزد ریاست جمهوری معرفی کرد و این روزها یک پای ثابت جلسات سخنرانی حامیان وی می باشد.68115_667

با این حال، پورفاطمی، جمیری و احمدی سه نماینده استان تاکنون صراحتا اعلام نکرده اند کدام یک از ۸ نامزد حاضر در انتخابات، رییس جمهور مطلوب آنهاست؟شنیده های «خلیج فارس» حاکی از آن است که؛
سیدمحمدمهدی پورفاطمی نماینده دشتی و تنگستان در تماس برخی نزدیکانش، خود را علاقمند به ریاست جمهوری حجت الاسلام حسن روحانی نشان داده است.
موسی احمدی نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه نیز با حضور برخی نزدیکانش در ستادهای علی اکبر ولایتی، به این نامزد اصولگرا نزدیک شده است.
عبدالکریم جمیری نماینده بوشهر، گناوه و دیلم نیز ظاهرا در میان نامزدهای ریاست جمهوری، غلامعلی حداد عادل گزینه مطلوبش است.
از آنجا که ۳ نماینده استان تاکنون اظهارنظر شفافی در خصوص نامزد مطلوب شان برای ریاست جمهوری نداشته اند، گزارش بالا براساس پیگیری های غیر رسمی «خلیج فارس» است؛ از این رو آمادگی داریم تا توضیح احتمالی این نمایندگان که خلاف این گمانه زنی باشد را منتشر کنیم.
منبع: خلیج فارس

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *