امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

نونهالان پرسپولیس گناوه یک قدم تا لیگ برتر

گناوه آنلاین- اسماعیل کشتکار: تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس گناوه برای رسیدن به لیگ برتر فوتبال فقط یک تیم دیگر را پیش رو دارد در حالی که مشکلات مالی فرا1وانی دارد.

تیم نونهالان پرسپولیس توانسته است در دو دور قبل حریفان خود را در مجموع دیدار های رفت و برگشت شکست دهد و در حال حاضر در دور پایانی منتظر نماینده غرب کشور است تا دیار نهایی خود را برای رسیدن به لیگ برتر انجام دهد. اما به گفته عارف خدری سرمربی جوان و آینده دار پرسپولیس تیم نونهالان چون دیگر تیم های استان بوشهر در لیگ های مختلف کشوری با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنند و طبق معمول هیچ کس آنها را ساپورت مالی نمی کند.

سلام آقای خدری کوتاه از وضعیت تیم نونهالان پرسپولیس بگویید الان در چه مرحله ای هستید؟

به نام خدا عرض سلام دارم خدمت شما و خوانندگان عزیز،     بعد از قهرمانی در مسابقات شهرستان واستان بعنوان نماینده نونهالان استان راهی مسابقات کشوری که به صورت حذفی برگزار گردید شدیم در اولین گام به مصاف پویش شیراز رفتیم که موفق شدیم در دو دیدار رفت وبرگشت با نتیجه ۳ بر۲ این تیم را شکست دهیم و در مرحله دوم رو در روی آینده سازان ممسنی قرار گرفتیم که به لطف خدا سرانجام هم موفق شدیم حریف خود را با نتیجه۲ بر ۱ شکست دهیم وپا به مرحله پایانی بگذاریم که الان در حال حاضر منتظر نماینده غرب کشور هستیم که در صورت پیروزی راهی لیگ برتر نونهالان خواهیم شد.

شما از حریف آینده خود نماینده غرب شناختی هم دارید؟

برنده دو تیم شوشتر و بروجرد حریف آینده ما در مرحله پایانی خواهد بود. نه با توجه به اینکه هنوز حریف مان مشخص نیست شناخت چندانی نداریم.5

الان تیم پرسپولیس در چه وضعیتی قرار دارد، تمرین هم می کنید؟

مسابقات خیلی طولانی شده تیم در آمادگی کامل بسر می برد بدلیل مشخص نشدن نماینده غرب کشور مسابقات موکول شده به بعد از امتحانات مدارس و مطمئنا با توجه به اینکه تیم ما داخل دوران اوج خود بوده به ضرر ما خواهد شد ولی با این حال به طور مستمر تمرینات در حال انجام است.

چقدر به صعود تیمتان به لیگ برتر نونهالان امیدوار هستید؟

ما زحمات زیادی کشیدیم مجموعه باشگاه و بازیکنان همگی هدف خود را رسیدن به لیگ برتر می دانند و به لطف خدا و همت بازیکنان و کادر فنی گام پایانی را هم محکم خواهیم برداشت و راهی لیگ برتر می شویم تا بتوانیم بعنوان اولین نماینده فوتبال پایه در سطح اول کشور برای آینده سازان فوتبال شهرستان خدمتی کرده باشیم.

با توجه به اینکه پرسپولیس  تیمی کاملا خصوصی است هزینه های شما چگونه تامین شده است؟

همان طور که می دانید تیم پرسپولیس یک باشگاه کاملا خصوصی می باشد که از جیب شخصی هزینه های خود را تامین می کند و متاسفانه هیچ گونه حامی مالی ندارد و در دو سال گذشته در تیم نونهالان و جوانان حرف اول را در استان زده و بعنوان نماینده استان بوشهر در مسابقات کشوری حضور یافته اند ما برای اندک هزینه های خود مشکلات زیادی داشته ایم برای مثال در تیم نونهالان و جوانان ما در تاریخ۲۷اسفند ماه گذشته در مسابقات کشور در دو شهر شیراز و نورآباد ممسنی بازی داشتیم برای پرداخت هزینه وسیله نقلیه و محل اسکان به مشکل برخوردیم که 3متاسفانه از طرف مسئولین شهرستان هم همکاری لازم صورت نگرفت به طوری که تا روز قبل از بازی مشخص نبود که به نورآباد می رویم یا نه، بعد از قطع امید از کمک مسئولان شهرستان مجبور شدیم با یک ماشین از شهرهای استان ولی با هزینه چند برابر خود را به محل برگزاری مسابقه برسانیم که این برای بندر تجاری مثل گناوه صورت قشنگی ندارد. که امیدورایم در آینده مسئولان کمی به خودشان بیایند و نمایندگان شهرستان را حمایت کنند. باید این را هم اضافه کنم که اکثر هزینه های ما از جیب شخصی و کمک های والدین بازیکنانمان است.

چه خواسته ای از مسئولان شهرستان و استان دارید؟

باشگاه پرسپولیس در حال انجام یک کار بزرگ فرهنگی ورزشی است نباید تمام بار هزینه های مالی را بر دوش باشگاه انداخت چون به تنهایی خود باشگاه نمی تواند جوابگوی مردم باشد و مسئولان باید نماینده شهرستان را در این مسابقات حمایت کنند.

حرف پایانی ؟

تشکر از آقای منوچهر امیری، سید باقراسدی زاده بابت در اختیار گذاشتن زمین تمرین و از آقای شاهین زاده ریاست اداره کار و امور اجتماعی شهرستان بابت 2در اختیار گذاشتن مهمانسرا جهت اسکان ناظرین و داوران و اصحاب محترم رسانه به خاطر حمایتهای بی دریغ.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *