امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

گردهمایی بزرگ ورزشکاران برای ائتلاف نامزدهای ورزشی شورا

        13  گناوه انلاین- اسماعیل کشتکار: عصر روز سه شنبه ورزشکاران شهرستان گناوه در تالار هنر گردهمایی بزرگی برای ائتلاف نامزدهای ورزشی برپا کردند.

در این ائتلاف ۹ نامزد شورای شهر حضور داشتند که البته فقط چهار نفر از کاندیدهای حاضر ورزشی بودند و مشخص نشد که ۵ کاندیدای دیگر چرا و توسط چه کسانی و برای چه به این همایش آمده بودند و در دو نفر از کاندیدها نیز به دلیل نا مشخصی سالن را ترک کردند.

در ابتدای مراسم هادی عربزاده به نمایندگی از جامعه ورزشی نکاتی را یادآور شد که اغلب گلایه و شکایت از عدم همکاری مسئولین با ورزشکاران بود و کسانی را خطاب قرار داد که همیشه در چنین صحنه هایی به ورزش و ورزشکاران روی خوش نشان می دهند و آنها را نردبان ترقی و صعود خود به هدفشان می دانند.

کاظم فتحی یکی از کاندیداهای ورزشی در این جلسه گفت: ما خود ورزشکار هستیم و استفاده ابزاری از ورزشکاران نخواهیم کرد و خود را یک معلم ورزش دانست که همیشه یار و یاور ورزشکاران بوده است.11

فتحی در ادامه از حضور ۸ ساله خود در آموزش و پرورش بعنوان کارشناس این اداره نام برد و گفت ما در این مدت حضور به خانم ها اجازه دادیم که در شرایط آزاد ورزش کنند و با کمک خود ورزشکاران نظر مسئولین شهر را نسبت به ورزش عوض کردیم در پایان نیز از چمن طبیعی آموزش و پرورش و هزینه یک و نیم میلیاردی که در زمان ایشان به بهره برداری رسیده است و همچنین پیشرفت ۴۰ درصدی استخر اداره آموزش و پرورش گفت.

نادر پهلوان زاده دومین کاندید محبوب ورزشکاران بود که گفت خوشحالم که ورزشکاران برای فرستادن حداکثری نمایندگان ورزشی خود به شورا یکدست و متحد شده اند و امیدوارم این اتحاد در سطوح بالاتر نیز وجود داشته باشد.

نادر پهلوان زاده در جمع ورزشکاران از پرورش شاگردان فراوان در دو رشته کشتی و فوتبال و موفقیت آنها در سطوح کشوری نام برد و همچنین حضور بدون چشم داشت خود در سالهای متمادی 1بعنوان مربی فوتبال و کشتی را یادآور شد.

پهلوان زاده از تجربه خود در دور دوم شورای گناوه و موظف کردن شهرداری برای دادن اتوبوس های رایگان به ورزشکاران و همچنین طرح اهدا نیم و ربع سکه را گوشزد کرد و در پایان تشکیل کمیسیون ورزش با ریاست فرماندار و تجهیز سالن اختصاصی بانوان را از اهداف خود دانست و گفت ورزشکاران باید از دیگر نامزدهای ورزشی نیز حمایت نمایند.

نرگس محمدی در جمع ورزشکاران گفت: وقتی خواسته مردم بعد از سالها تنها آسفالت کوچه هاست چگونه می توان سطح نگاه و سطح آگاهی مردم را بالا برد.

مردم باید بدانند حق و حقوقشان چیست، حقوقی که انگار سال هاست گرد فراموشی بر آن نشسته است و ای مردم بیائید متفاوت عمل کنیم آنگونه که شایسته گناوه است.

عباس حقیقی که خود را از رزمی کاران قدیمی شهر معرفی کرد جایگاه اساتید رزمی خود در گناوه را بسیار نامناسب دید و بی توجه به ورزشکاران را عامل عدم پیشرفت دانست.2

حقیقی از نوع تجلیل مسئولینی که با فلاکس چایی از قهرمانان نابینا استقبال کرده بودند گلایه داشت و از اعتبار ۱۰۰ میلیون تومانی شهرداری در بخش ورزشی پرسید که این بودجه کجاست و چرا تیم فوتبال شهرداری باید منحل شود.

عباس حقیقی گفت من و دیگر دوستان باید بفکر زیر ساخت های ورزش باشیم و توزیع لباس ورزشی از سوی رقبا در زمین های ورزش کارساز نخواهد بود.

سید مرتضی صدرالدینی مربی رزمی دیگر نامزد ورزشکاران بود که گفت من خودم ورزشکارم و مشکلات شما را بخوبی درک و حس میکنم و می دانم که شما برای رفتن به بوشهر برای انجام مسابقات نیز با مشکل روبرو هستید و امیدوارم که بتوانیم با یکدیگر این مشکلات را حل نمائیم.

فاطمه مظفری نیز در پشت تریبون قرار گرفت و دلیل حضور خود 5را حس کردن مشکلات و محرومیت های مردم دانست ایشان شورا را از نظر دینی و عقلی تائید شده دانست و گفت شورا نباید محدود به یک ساختمان باشد، شورا باید در بین مردم و در بین اقشار ورزشی، فرهنگی و هنری باشد.

مظفری یادآور شد شورا باید ماهانه عملکرد خود و شهرداری را از طریق رسانه ها به اطلاع مردم برساند و همچنین شورا باید احداث فضاهای آبی و ورزشی و پلاژ بانوان را احداث کند و مشکلات ورزشی بانوان را رفع نماید.

سید فتح اله گمارونی گفت مردم باید در انتخاب دقت کنند چرا که با دقت می توانیم یک شهر خوب و پویا داشته باشیم.

گمارونی یکی از وظایف شورا را انتخاب شهردار دانست و اگر یک شورای قوی انتخاب شود یک پل ارتباطی قوی بین مردم و شهردار زده می شود و یک همکاری خوب با دولت در تسریع پروژ ها بوجود می آید.

پست های مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *