امروز: ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

برنامه نهمین دوره مسابقات فوتسال یاران سبز

یاران سبز : بدنبال رایزنی هایی که با اداره ورزش و جوانان گناوه صورت گرفت مسابقات یاران سبز- جام رمضان در سالن نفت برگزار خواهد شد . از نکات قابل توجه تعمیر سیستم های خنک کننده این سالن می باشد که انتظار می رود با آغاز این مسابقات تکمیل شود.در شب نخست مسابقات نبرد سربست به دیدار  جهان تیزرو(ج) خواهد رفت. این دیدار در ساعت ۲۱ و در تاریخ ۳۰/۴/۹۲ انجام خواهد گرفت .بعد از این دیدار تیمهای آزاد و یا مهدی در ساعت ۲۲ و اکباتان و یا ابوالفضل در ساعت ۲۳ به دیدار هم خواهند رفت .

در شب دوم و در ساعت ۲۱  تاج به دیدار فولاد خواهد رفت. کاخ و گیتی پسند برگزار کننده دیدار دوم هستند و جهان تیزرو (الف) هم با میثاق دیدار می کند.

شب سوم با دیدار ضامن جوان و لیان آغاز می شود.  فجر ، کهکشان را در پیش رو دارد و  امپراطور با آموزگار دیدار می کند.

آل یاسین و جزیره برگزار کننده اولین دیدار شب چهارم هستند ،  پارسه و معراج دومین دیدار را انجام می دهند و طوفان هم به دیدار سورنا می رود.

رمضان و یاران مجید دیدار ابتدایی شب پنجم را انجام می دهند و آرتمیس با شاهین دیدار می کند و در انتهای شب لوله پویا و هگمتانه دیدار می کنند.

با دیدار بنیاد و سایپا دیدار های شب ششم آغاز می شود و به دنبال آن  فولاد ماهان و ستاره های خاک ، داماش و المپیاد دیدار می کنند.

یاران سبز در شب هفتم با دیدار یاران یعثوب و یاران امام حسن(ع) آغاز می شود و ضامن آهو (الف) هم به دیدار تاج می رود. و در پایان مسابقات این شب هم ضامن آهو (ب) و ستارگان خلیج فارس دیدار می کنند.

 هشتمین شب مسابقات با دیدار سربست و پردیس (ب) استارت خواهد خورد و سپس  شیرهای نیزار و  بعثت به دیدار هم خواهند رفت . یاران حجازی و آرارات هم دیدار پایانی را برگزار می کنند.

در شب نهم ، قدر و جهان تیزرو (ب) برای صعود دیدار خواهند کرد . ساحل ، دنا را در پیش رو دارد و  پردیس (الف) با میلاد دیدار می کند.

ستاره طلایی در شب دهم لیان(ب) را ملاقات می کند .شن سا با عقاب شول دیدار می کند و بیاد حسین هم تک ستاره را در پیش رو دارد.

در آخرین شب دور حذفی تشباد و جهاد دیدار خواهند کرد و سربست (الف) هم  پرچم صلح را به جنگ می طلبد .در این شب قرعه کشی دور دوم هم انجام خواهد شد.

تمامی مسابقات طبق برنامه اعلام شده برگزار خواهد شد.

در هر شب اولین دیدار ساعت ۲۱ دومین دیدار ۲۲ و سومین دیدار ۲۳ برگزار می شود و تاریخ آغاز مسابقات هم ۳۰/۴/۹۲ می باشد.

هر گونه تغییر را در سایت یاران سبز دبنال کنید.تماشاگر

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. تیم قدر

  سلام
  یازی ما افتاده شبه قدر ساعته نه ای کاش حداقل ساعته ده میافتاد یا تعطیل میشد
  بالخره شبه قدره

  پاسخ
 2. 88

  بره جمش کو سی خوت مگه نه سربست الف اولین قرعه دراومده مگه نه او شب گفتی افتتاحیه سربسته نادیشه اخرین بازی اینا هرچی سیت بگن انجام ایدی؟ مگه نه گفتی لیان جوان بی ضامن جوان بی یه تلفنی تعغیرش دادی؟ ووووووووو کلی چیز دیگه که تو همین قرعه کشیت انجام دادی

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام ۸۸ عزیز
   مورد اول را توضیح دادم ولی در مورد لیان هم هیچ تغییری صورت نگرفته و اگه مشکلی هست لطفا خبر بدید.
   البته دوست عزیز بازی سربست و پرچم صلح به پیشنهاد پرچم صلح به شب پایانی رفت و حتی جناب آقای سید حسین موسوی از این موضوع ناراضی بود.

   پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام برادر
   شما در مراسم قرعه کشی شرکت کردید نه برنامه ریزی مسابقات اما یکی از تیمها قبل از قرعه کشی با دوستان هماهنگی کرده بود که اگه امکان هست بازی این تیم با هر تیمی که افتاد بازی آخر مسابقات باشد ما هم قبول کردیم.

   پاسخ
 3. morteza

  سلام اقای خضری.اقای خضری مگه نمیشد مسابقه هارو حداقل در دو سالن برگزار کرد.که این همه طول نکشه

  پاسخ
 4. سربست

  این چه جور برنامه دادنه شما میگین {هشتمین شب مسابقات با دیدار سربست و پردیس (ب) استارت خواهد} یعنی چند شنبه انجام خواهد شد

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام سربست عزیز
   چون شنهای قدر در پیشه و امکان داره مسابقات تعطیل بشه بنابراین فقط برنامه دادم و زمان مسابقات را به مرور مشخص می کنیم

   پاسخ
 5. علی

  سلام. هزینه ورودی مسابقات رو به چه حسابی واریز کنیم لطفا نام و شماره حساب رو اعلام کنید.

  پاسخ
 6. تیم قدر

  بازم از پیگیری شما ممنویم
  امیدوارم از نظرات بعضی از دوستان دلسرد نشین چون هرکس نظره شخصی خودش رو
  داده و یه خسته نباشید تا اینجای کار

  پاسخ
 7. هوادار یاران حجازی .پروین

  برای دیدن بازی یاران حجازی.پروین باارارات به سالن بیایداین بازی دیدن داره یاران حجازی.پروین بابهترین بازیکنان گناوه واردمسابقات می شود

  پاسخ
 8. مرتضی جوهری

  سلام اقای خضری خسته نباشید
  درموردپیراهن تیمهای مقابل هم چگونه بایداطلاع پیداکنیم

  پاسخ
 9. شول

  لطفا دقیق بگویدعقاب چه شبی وساعت چند بازی داره هرجا یه چیزی نوشته یه جا شنبه ی جای دیگه یکشنبه آخه ما شنبه ساعت ۱۱هم داخل محمدصالحی جام روستای بازی داریم

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *