امروز: ۰۲ مرداد ۱۴۰۳

سوپرکنتاکت و شورا

رزمی کارها برای عقب نماندن از دیگر اهالی اولین جلسه خود را تحت عنوان همکاری و کمک به ورزش با اعضای شورا انجام دادند . این جلسه تلنگری بود بر نداشته هایمان در ورزش گر چه تا دلت بخواهد نداشته داریم در واقع نمیدانم بگوییم چه داریم و این هم بر همه آن نداشته ها اضافه خورد ، منظور داشتن یک سالن کنفرانس برای نشستهایی این چنین برای ورزش است.

علیرضا صفوی برگزار کننده اولین جلسه رزمی کاران سوپر کنتاکت با اعضای جدید شورا بود .صفوی در خصوص جلسه گفت : بنا داریم تا هماهنگی بین اعضای محترم شورای شهر گناوه و اداره ورزش و جوانان گناوه انجام شود تا در این دوره همانگونه که دوستان قول داده اند تفکری غالب شود که ورزش شتاب بهتری بگیرد و سبک سوپرکنتاکت به عنوان یکی از سبکهای رزمی هم بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه این جلسه رحمان عمادی رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه بیان داشت: بحث ورزش از اهمیت زیادی برخوردار است و اعضای محترم شورا هم بر این امر واقفند ، ما تلاش زیادی برای پیشرفت زیرساختهای ورزش انجام داده ایم .عمادی در ادامه اظهار داشت: یکی از دلمشغولی های ما خوابگاه ورزشکاران است که انتظار کمک داریم تا بتوانیم این مهم را انجام دهیم و مجموعه ورزشی مخصوص بانوان هم در دستور کار است که در صورت یاری و مخصوصا همکاری شورای محترم شهر اجرایی می باشد.

در این جلسه نرگس عباس پور نایب رئیس سبک سوپرکنتاکت فرهنگ سازی را اصل مهمی برای ارتقاع جامعه دانست و گفت:فرهنگ سازی باید از  سوق دادن جوان به سوی ورزش آغاز شود .عباس پور عدم وجود تفریگاه در شهر را باعث پذیرش بیشتر ورزش در نزد جوانان دانست و بیان کرد: نبود امکانات ورزشی سرخوردگی را برای جوانان به همراه داشته است و در صورتی که مسئولین کنار ورزش باشند می توانند این معضل را حل کنند.

با پایان صحبت عباسپور ، اعضای شورا دیدگاه های خود را بیان داشتند . سلیمان نظام پور در این بین گفت: مشکلات را می بینم و کمک می کنم و صندوق حمایتی برای ورزش به راه خواهیم انداخت. شهبازی هم بیان داشت ورود خیرین می تواند باری از ورزش را بردارد و ما خیرین را وارد گود خواهیم کرد. نادر پهلوان زاده را می توان نزدیکترین عضو به ورزش دانست ، پهلوان زاده اظهار داشت : کمیسیون ورزش را تشکیل خواهیم داد و کاری ماندگار برای ورزش انجام خواهیم داد.خسرو حسینی هم بیان داشت: قول می دهم حتی المقدور به ورزش کمک کنم. خرم آبادی هم خود را ورزشی دانست و بیان داشت : به ورزشکاران کمک خواهیم کرد .خشایار خدری جوانترین عضو شورا هم اظهار داشت: ورزش در جامعه بسیار تاثیر گذار است و ما برای کمک آمده ایم .زهرا عربزاده نیز بیان داشت : مشکلات کل ورزش را می بینیم و کمک خواهیم کرد.

این جلسه دو غایب داشت علیرضا احمدزاده و مهوش صفوی ، این غیبت را ورزشی ها دیدند.

عباس-پور علیرضا-صفوی عمادی

پست های مرتبط

۰ نظر

  1. ایستگاه فوتبال گناوه

    یک نفس تا لیگ برتر . . . گزارش ویژه ایستگاه فوتبال دزر خصوص بازی روز جمعه نونهالان پرسپولیس گناوه و اتحاد شوشتر . . .

    پاسخ
  2. ایستگاه فوتبال گناوه

    یک نفس تا لیگ برتر . . . گزارش ویژه ایستگاه فوتبال در خصوص بازی روز جمعه نونهالان پرسپولیس گناوه و اتحاد شوشتر . . .

    پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *