امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

خداحافظی زود هنگام فجر در فوتسال یاران سبز

 یاران سبز : شب سوم مسابقات دور حذفی یاران سبز هم با سه دیدار پیگیری شد که قضاوت این دیدارها را طاهر رحیمی ، سید محمد موسوی و علی خدری به عهده داشتند.در دیدار نخست این مسابقات لیان با انگیزه موفق به حذف ضامن جوان شد.شاگردان شیخی شب خوبی را پشت سر گذاشتند و در نهایت با دو گلی که اردشیر صادقی و وحید خرم آبادی به ثمر رساندند دو بر یک پیروز این شب بودند. تنها گل ضامن جوان را  بنیامین رضایی وارد دروازه لیان کرد.

در حاشیه:

گلی که بازیکنان ضامن به ثمر رساندند با اعتراض شدید بازیکنان و کادر فنی لیان روبرو شد و معتقد بودند که خطای هند صورت گرفته ولی داور قاطعانه این موضوع را رد کرد.

با توجه به برگزاری مسابقات حذفی بین تیمهای حذف شده ، محمد نعمتی آمادگی تیم خود را برای مسابقات حذفی اعلام کرد.

در دومین دیدار اولین شگفتی مسابقات هم رقم خورد .حذف زود هنگام فجر یکی از تیمهای باسابقه و عنوان دار در مسابقات محلات گناوه از مسابقات یاران سبز نشان از فشردگی و نزدیکی رقابت بین تیمها دارد.

این تیم که رودرروی کهکشان قرار گرفته بود ابتدا با گل رضا سامخانی از حریف پیش افتاد ولی در نیمه دوم حسین شمسی اشتباه فاحشی را انجام داد .شمسی در یک شروع مجدد توپ را اشتباه وارد دروازه خود کرد تا اولین شک بر فجری ها وارد شود .شمسی بعد از این گل نتوانست فشار وارده را تحمل کند و دومین گل را هم از زاویه ای بسته دریافت کرد . بعد از این گل کهکشانی ها با رهبری امید احمدی بازی را هم در دست گرفتند و با این پیروزی پا به مرحله گروهی مسابقات گذاشتند.این دیدار با نتیجه ۳ بر ۱ به سود کهکشان به اتمام رسید دو گل کهکشان را امید احمدی به ثمر رساند.

در حاشیه:

روح اله لیراوی که حالا در غیاب امین ابراهیمی این تیم را تر و خشک می کند در پایان این دیدار آمادگی خود را برای حضور در مسابقات حذفی اعلام کرد.

در دیدار سوم آموزگار حریفی از پیش باخته در مقابل امپراطور بود .در واقع نبرد دو تیم تقابل باتجربه های آموزگار و جوانهای امپراطور بود که با نتیجه ۱۲ بر ۱ به سود امپراطور به اتمام رسید.تنها گل آموزگار را حمزه حیدری به ثمر رساند و گلهای امپراطور را عطا محمودی(۲گل) ، نعمت وزیری (۲گل) ، سید محمد کاظمیان (۳گل) ، محمدرضا خلیفات(۲گل) ، محمد آزاد ، محمد رضا عبدالهی و رضا سالمی به ثمر رساندن.

در حاشیه:

حمداله غلامی از بازیکنان پیشکسوت به همرا ه تعدادی از دوستان تیم آموزگار را تشکیل داده بودند.

و اما در شب چهارم ، یک شنبه ۶/۵/۹۲ دو دیدار انجام خواهد شد. با انصراف آل یاسین یکی از تیمهای خوب و بدون حاشیه محلات از مسابقات یاران سبز جزیره راهی دور دوم شد.پارسه و معراج دیدار دوم و طوفان و سورنا هم بازی سوم را انجام خواهند داد.امپراطور آموزگار روح-اله-لیراوی شیخی ضامن-جوان فجر فجر-لیان کهکشان1 لیان-1 محمد-نعمتی محمود سخاوت زاده مربی-امپراطور

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. یه دوست

  سلام آقای خضری.
  من چند وقت پیش در یه جمعی حضور داشتم و در آن جمع بحث سر حضور یا عدم حضور تیم ها در جام یاران سبز شد.
  از دهان یکی از بچه ها در رفت که مسئول این تصمیم گیری ……….. بوده و نشون به این نشون که گفت بذارید ما شرکت نکنیم بعداز پایان جام ……. یه جام اینیم با نام …………….
  که مسئول برگذاریش ………….. است.
  حالا حرف من اینه که شما چه حضور داشته باشید چه نداشته جام برگذار خواهد شد .
  پس لازم نیست برید بیانیه بزنید و بگید اندر کفان فوتبال نمیدونم ما اهل کوفه نیستیم ،نیستی که نیستی این دیگه بیانیه نداره
  خلاصه آقای خضری ما تا لحظه آخر از شما حمایت خواهیم کرد.

  پاسخ
  1. بازیکن بنفیکا

   سلام خدمت آقای دوست
   ما با انصرافمون خواستیم مشکلات عدیده دوره قبل را که همه امثال شما فراموش کردید، یاد آوری کنیم چرا که شاید با غیر از این نوع اعتراض مشکلات حل نمیشد.
   این نقطه چینی ها هم که گذاشتی برا همه روشنه و همه بنفیکا رو میشناسن که هرگز اهل حاشیه نبوده فقط اعتراضش رو با صدای رسا( نه اینطور که تو نوشتی، ما پیرزنی و درگوشی حرف زدن بلد نیستیم) به گوش همه رساند تا رفع معضلات ورزشی حاصل شود و به عنوان نمونه همین تعمیر سالن نفت که با اعتراض های امثال ما و تلاش آقای خضری کم کم داره حل میشه.
   بعدشم اینکه نوشتی آقای خضری تا آخر باهاتیم، همین امثال شما ایشون رو خراب کردید. همش تعریف و تمجید و… تعریف و تمجیدتون هم بدرد نمیخوره. ما منتقدان حامی اصلی آقای خضری هستیم که ضعف کارش رو بهش میرسونیم نه شما که غیر واقعی فقط…. بلاشک اگر جام امسال منظم شد بنفیکا سال دیگه با قدرت تو این جام میاد اونم اولین تیم…

   پاسخ
 2. هوادار یاران حجازی .پروین

  سلام اقای خضری ماازشمایک خواهش داریم.خواهش ما این است که بازی یاران حجازی.پروین را ازساعت۱۱به ساعت۹موکول کنیداگه جادارداین کاررابرایمان بکنید{اقای حسین ملکزادگان-حسین زارعی}خواهش داریم این کاررابرایمان بکنید

  پاسخ
 3. یه دوست

  سلام آقای بنفیکا.
  اولا”شما اگه میخاستید انصراف بدید چرا اومدید اسم نوشتید ،،،،
  ثانیا”شما با انصرافتون خودتون را تحقیر کردید،،،،
  ثالثا”این نقطه چین ها را مدیریت وبلاگ یاران سبز گذاشته نه من ،،،،،
  پیرزنی و در گوشی حرف زدن در اصل کار شماست که اومدین گفتین تیمها شرکت نکنن و اینایی که شرکت کردن تازه تاسیسند.،،،،
  رابعا”در دست تعمیر قرار گرفتن سالن نفت ربطی به اعتراض شما نداره اگر خضری این جام را در سالن نفت برگذار میکرد به نظر تو این سالن تعمیر میشد اگر خضری این مشکل را رسانه ای نمیکرد به نظر تو این سالن تعمیر میشد.،،،،
  خامسا”لازم نیست با کلمات بازی کنی و اشتباهت را با حمایت از دیگری و تحقیر کردن کس دیگری جبران کنی،،،،
  شما اگه منتقید مشکلی نیست انقاد شایسته کنید نه میاد تو وبلاگتون مینویسید جام بی کیفیت و بی کفایت کیفیت یعنی:عدم وسایل مورد نیاز بازی ،،بی کفایت یعنی:مسئول برگذار کننده جام،خضری،،،یا مینویسید اندر کفان بازی شما به این میگید انتقاد یا توهین.
  ودر آخر به گفته خودت بلاشک اگر امسال جام با کیفیت برگذار شد ما سال دیگه اولین تیم شرکت کننده هستیم کو تا سال دیگه اصلا”بینم سال دیگه شما را شرکت بدن یا نه . . ..
  با تشکر

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام دوست بزرگوار
   همه شماها به قصد و نیت کمک به ورزش این مطالب و نظرات را می نویسید پس لطفا با آرامش و از کلماتی استفاده کنید که به شخصیت افراد خدشه ای وارد نشود .
   بنده هم نسبت به نوشته های وب ال یاسین با جناب آقای سید یوسف موسوی مسئول دسته محلاتی ال یاسین صحبت کردم و ایشان هم از نوشته های وب اظهار نارضایتی کرد اما لطفا شما بزرگواران هم تحمل کنید و ناراحتی ها را به نیت ورزش از دلهای خود بزدایید.

   پاسخ
   1. هوادار پاس

    سلام
    بنده نمی خوام جواب ” دوست ” رو بدم چون ایشون معلومه از بنفیکایی ها متنفره و تو وب بنفیکا به این بندهایی که دوست نوشته، جواب داده شده ، من خواستم بگم این انصراف ها خیلی حرف داشتند و یه تلنگر خوب بود تا ضعف جام شما روشن بشه و من بعنوان یه آدم ورزشی از کار دو تیم یامهدی و بنفیکا تشکر میکنم و اونی که میدونم اینه که (شما هم تو این چند روز متوجه شدید) هدف شون خدمت به حل مشکلات فوتبال بوده وبس و برا این کار و هدفشون خودشون رو از جام خوب شما محروم کردند.

    پاسخ
 4. حاشيه

  چرا ترسیدی خضری دوست جون جونیت ………… با بازیکن تربیت کرده تو چرا نظرو ثبت نکردی همه میدونن

  پاسخ
 5. همه چی درهم

  اقای خضری خودت هم میدونی اینها همش دروغن مگه میشه سید یوسف وسهراب نونسبون هرشو جلسه اینن خوب نونسن سی چه از تیمل معذرت نمیخوان سی چه مطلبشونه بر نمیدارن خدایش از این دوتا تعجب میکنم

  پاسخ
 6. خودت خضری

  سلام دعوانداره اقای خضری خودت مینویسی خودت جواب میدی خودت نقته چین میزاری کسیی که میخونه بچه نیست که این کارهای میکنی

  پاسخ
 7. طاها

  سلام
  نمیدونم چرا بچه های فوتبالی نمیرن ادامه تحصیل بدن .
  یک نگاه به پیامهای بالا بندازید ، چقدر اشتباه نگارشی و املایی!

  پاسخ
 8. محسن

  واقعآ چرا تیم یاران حجازی پروین انصراف دادند
  اگر بازی کرده بودند عجب تیم بامزه ای بودند با این نفراتی که ما فهمیده بودیم

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *