امروز: ۱۴ تیر ۱۴۰۱

در فوتسال یاران سبز ، شانس با پردیس یار شد

 یاران سبز : مسابقات فوتسال یاران سبز با سه دیدار دنبال شد. در اولین دیدار شب نهم عقاب شول با هدایت طاهری سه بر دو شن سا را مغلوب کرد. در نیمه نخست این دیدار برتری با عقاب بود و حاصل این برتری هم گلهای فرزاد بدلی و دو گل سجاد موسایی بود تا نیمه نخست ۳ بر صفر به سود شول باشد ولی در نیمه دوم برای عقاب ورق برگشت و این شن سا بود که برتری خود را به رخ کشید دو گل رحیم محمد زاده و اسماعیل خداپرستیان فاصله را به یک گل رساند و در لحظات پایانی سن شا به یک ضربه پنالتی از روی نقطه دوم هم دست یافت ولی در نتیجه تغییری حاصل نشد تا پیروز این دیدار طاهری و شاگردانش باشند.

دیدار دوم تلاقی جوانها بود دو تیم بیاد حسین و تک ستاره با به کارگیری بازیکنان جوان پا به این مسابقات گذاشتند. در این دیدار هم دو نیمه متفاوت را شاهد بودیم .در نیمه نخست برتری با بیاد حسین بود ولی نیمه دوم خلفی و شاگردانش تا آستانه به تعادل کشاندن بازی هم پیش رفتند ولی در نهایت ۴ بر ۳ مغلوب بیاد حسین شدند.

در نیمه نخست ابتدا تافته به اشتباه دروازه تک ستاره را باز کرد. این گل تاثیر زیادی بر بازیکنان جوان تک ستاره داشت به شکلی که تا پایان نیمه نخست سردرگم نشان دادند و دو گل دیگر را هم پذیرفتند. مصطفی ربیعی و سید محمد موسوی زننده گلهای بیاد حسین در نیمه نخست بودند. در نیمه دوم گر چه هادی شنبدی گل چهارم بیاد حسین را هم به ثمر رساند ولی بازی خوب مجتبی حاتمی و سه گلی که این بازیکن به ثمر رساند دقایق پایانی بازی را حساس کرد اما در نهایت این نتیجه پا بر جا ماند.

در حاشیه:

درگیری کاپیتان تک ستاره و دروازه بان این تیم باعث شد تا دروازه بان دوم این تیم وارد زمین شود .

در دیدار پایانی شب نهم میلادی ها شب بسیار سختی را برای پردیس پرمدعا رقم زدند.

پردیس که یک بازی آسان را برای خود متصور بود در مقابل میلاد تا آستانه حذف هم پیش رفت و در نهایت در ضربات پنالتی به پیروزی دست یافت. پردیس ابتدا با گل صادق عربزاده از حریفی پیش افتاد که از بازیکنان پا به سن گذاشته استفاده می کرد ولی همین پیشکسوتها هم عرصه را بر پردیس تنگ کردند و با گل روح اله عبدالهی بازی را در عدد یک به مساوی کشاندند . این نتیجه تا پایان پا بر جا ماند تا برای صعود دو تیم به استقبال ضربات پنالتی بروند . در ضربات پنالتی دو تیم در پایان ضربه پنجم مساوی بودند و در ضربه ششم بازیکن پردیس نتوانست توپ را وارد دروازه حریف کند تا خرم آبادی مربی پردیس شکست را در یک قدمی احساس کند ولی هنر سید محمد موسوی دروازه بان پردیس این شانس را از میلادی ها گرفت و در ادامه پردیس با گل کردن آخرین ضربه پنالتی به دور دوم راه یافت.

در حاشیه:

خرم آبادی از عملکرد شاگردانش ناراضی بود و در یک صحنه هم توپ را شوت زد و هم گوشی موبایلش را

بیاد-حسین پردیس پیشکسوتها تک-ستاره خرم-آبادی خلفی داوران شن-سا طاهری عقاب-شول علی-ناصری-پوران قنواتی میلاد

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. هیچکس

  اقای خضری گلهای تک ستاره رو مجتبی همتی و مجتبی حاتمی رساند ۲ گل حاتمی ۱ گل همتی اشتباه به عرضتان رساندند

  پاسخ
 2. ناشناس

  ……. تو بازی دو پایی ورتنگس.بازیکن شماره ۷ بیاد حسین متولد ۱۳۷۶ با دریبل دادن ……….. دیوونش کرد……….. گل خالی نتونست گل کنه.پنالتی نقطه دوم زد بیرون.این آدم بلد نبود موقع پنالتی پشت توپ وایسه.اون وقت ….. گذاشتنش.برای صاحب تیم تک ستاره متاسفم که این ………رو گذاشته .. ……. دقیقه آخر رفت پشت پنالتی و خرابش کرد….اگه پنالتی رو حاتمی می زد صد درصد گل بود…بعدشم کاملا مشخصه که کسی که نوشته عکس مربی بیاد حسین در بیارین از طرف تیم تک ستاره است.

  پاسخ
 3. ..........................

  واقعا رضااسفندیاری گل بدی خورد.تو سالن با کله گل خوردن اما حق داشت دفع خودشون با کله توپ رو زد تو گوشه حجازی هم بود میخوردش.اصل دفاع خودش بنیامین تافته(گل به خودی)اسفندیاری کوچک هنوز خیلی راه دارد که به برادرش علی برسد.

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.