امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

در یاران سبز ، ضربات پنالتی یاران مجید را راهی دور دوم کرد

یاران سبز : مسابقات یاران سبز یک شب دیگر را هم پشت سر گذاشت. دیدار تیمهای رمضان و یاران مجید که با قضاوت احمد زیارتی و سلیمان نظرپور آغاز شده بود با پیروزی یاران مجید در ضربات پنالتی به اتمام رسید.در این دیدار ابتدا رمضان با گلهای مهدی پناهی و صادق دهداری پیش افتاد تا رنگ نگرانی بر چهره بازیکنان و مربیان یاران مجید هویدا شود و دست به حملات سراسیمه بزنند گر چه در این حملات و در همان نیمه نخست محمد کرمپور یکی از گلها را پاسخ داد ولی برای رسیدن به گل دوم زمان زیادی از دست رفت تا بالاخره شوت رحیم ژور محمدی گل دوم یاران مجید را هم به ثبت برساند .بعد از این گل شاگردان نعمت شولی برای رسیدن به پیروزی تلاش زیادی انجام دادند ولی علی اسفندیاری و شاگردانش گر چه از نظر تعداد بازیکن در تنگنا قرار داشتند ولی این بازی را به ضربات پنالتی کشاندند. در ضربات پنالتی هم دو تیم رقابت سختی داشتند که ضربه ششم  احمد اسلام نژاد بیشتر به پاس شبیه بود تا ضربه و توسط مهدی حیدری کنترل شد تا یاران مجید حکم صعود به مسابقات گروهی را دریافت کند.

در حاشیه:

درگیری محمد کرمپور و مهدی پناهی می رفت تا این بازی پر از جنجال را پر از گره کند ولی دخالت علی اسفندیاری و علی کرمپور ماجرا را ختم به خیر کرد.

بعد از یک بازی پر برخورد خسته نباشیدهای بازیکنان دو تیم خستگی را از تن همه زدود.

در دومین دیدار آرتمیس رودرروی شاهین قرار گرفت که حاصل این رویارویی هم شکست ۵ بر ۳ شاهین بود . آرتمیس برای رسیدن به گل زیاد انتظار نکشید و در اولین حمله خطرناک عباس عباسی توپ را وارد دروازه شاهین کرد .این بازیکن در ادامه دو گل دیگر هم به ثمر رساند تا موثرترین بازیکن این تیم باشد.دو گل دیگر آرتمیس را احسان آزموده به ثمر رساند.شاهین هم در این بازی موقعیتهایی داشت که بهترین آن پنالتی از روی نقطه اول بود که میثم خدری نتوانست توپ را وارد دروازه کند تا بهترین بخت برای کم کردن فاصله از دست شاهین بپرد.گلهای شاهین را در این دیدار صادق بزمه و میثم خدری (۲گل) به ثمر رساندند.

در حاشیه:

به همان اندازه که آرتمیس در زمین آرام بود بر روی نیمکت ناآرامی فریاد می کشید و حضور افرادی غیر مسئول هم بر روی نیمکت این تیم آزار دهنده می نمود. این روند می تواند در بازی های آینده این تیم تاثیر منفی داشته باشد.

و اما نیمکت شاهین ، گر چه در جریان بازی همیشه از نظر گل عقب بود ولی خضری مربی این تیم نگذاشت تا نیمکتش بهم بخورد.

آخرین دیدار این شب با پیروزی ۵ بر ۱ لوله پویا در مقابل هگمتانه رقم خورد. تیم همدانی های مقیم گناوه که با رفتن چند بازیکگن خود به همدان دچار تغییرات زیادی شده بود تجربه لازم برای پیروزی در این دیدار را نداشت و مهران گرجی و شاگردانش حریف جوهری و شاگردانش نشدند. لوله پویا ابتدا با گل طالب اقدامی پیش افتاد و در ادامه علی امام حسنی فاصله را به دو گل رساند و با ورود حسین شنبدی گل سوم این تیم هم رقم خورد و آنگاه عادل شادی جو با دو گله که به ثمر رساند پیروزی لوله پویا را قطعی کرد . حسین دشتی در دقایق پایانی یکی از گلها را پاسخ داد.

در حاشیه:

احمد زیارتی قاضی اول این دیدار مربی لوله پویا را به دلیل بی احترامی به بازیکن خودی تهدید به اخراج کرد.

رحمان عمادی رئیس اداره ورزش و جوانان گناوه هم از تماشاگران دیدارهای چهارمین شب بود.

یاران-مجید جشن-آبی-1این جشن آبی بود و شادی شادروان مجید ترسا-تقدیم به یاران مجید مجید-ترساشادروان مجید ترساٰ تقدیم به یاران مجید هگمتانه لوله-پویا گرجی علی-اسفندیاری عباسی شولی جوهری1 خضری1 رمضان شاهین آرتمیس

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. وبلاگ میثاق

  سلام آقای خضری
  جفا خواهد بود که اگر سال دیگر همه ما بودیم و یاران سبز هم بود و شما هم بودید تیم هایی که چنین حاشیه هایی برای جام درست کردند را طبق معمول هر سال نام نویسی و یا با احترام در سیت یک قرار دهید البته بعضی تیم ها فقط انصراف داده اند که حق هر تیمی است شرایط را ببیند و انتخاب کند ولی منظور ما تیم هایی است که خود را خدای فوتسال گناوه می دانند و حق هر دخالتی در امور تصمیم گیری تیمها را به خود می دهند که اگر به میل آنها عمل نکردند نتیجه آن میشود که شد ( وبلاگ بنفیکا را حتما خوانده اید )
  شاید ضعف یاران سبز این باشد که هیچ حکم انضباتی برای سال دیگر وجود ندارد و حتی تیم هایی که نیروی انتظامی را هم به فضای سالن میکشانند دغدغه ای برای سال دیگرشان ندارند که اطمینان داریم دیگر این طور نخواهد بود

  پاسخ
  1. علی اسفندیاری

   دسته ورزشی رمضان(ملکی پوشان)به علت کمبود بازیکن قرار نبود شرکت کند ولی به خاطر احترام به جام رمضان با ۵نفر در جام شرکت کرد و با تعصب بازیکنانش یاران مجید را
   در بازی ۲بر۲متوقف کرد ولی در ضربات پنالتی با بی انگیزگی یکی از بازیکنانش در زدن پنالتی بازی را واگذار کرد.
   جا دارد به آقای خضری و محمود خرم آبادی و داوران خسته نباشی بگویم

   پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *