امروز: ۲۷ تیر ۱۴۰۳

ستارگان با ستاره هایش حذف شد

یاران سبز : در ادامه مسابقات فوتسال یاران سبز دو دیدار حساس برگزار گردید که در دیدار نخست یاران یعثوب در آخرین ثانیه های بازی و در حالی که بازیکنان یاران امام حسن برای پایان بازی ثانیه شماری می کردند از روی غفلت بازیکنان یاران یعثوب ، نماینده امام حسن به گل برتری دست یافت و راهی دوم شد .این دیدار تا ۱۵ ثانیه مانده به پایان بازی با نتیجه ۳ بر ۳ دنبال می شد.

یاران یعثوب در ابتدا با گل سعید عربزاده پیش افتاد ولی در همان نیمه نخست دو گل رضا حیدری نماینده امام حسن را پیروز راهی رختکن کرد . در نیمه دوم گر چه برتری با یاران یعثوب بود اما این امام حسن بود که توسط سید ابراهیم هاشمی نژاد به گل رسید . سعید دریایی مربی یاران یعثوب برای فرار از شکست فشار را با تعویض های متوالی بر روی دروازه امام حسن زیاد کرد و دو گل سعید عربزاده و اسماعیل عباسی نتیجه را در عدد سه برابر کرد .این نتیجه تا پایان باقی نماند و رضا حیدری با گلی که در ثانیه های پایانی به ثمر رساند حکم صعود امام حسنی ها را امضا کرد.

در حاشیه:

بازیکنان امام حسن روی گل سوم حریف اعتراض داشتند .بازیکنان این تیم مدعی بودند که دروازه بان مصدوم بوده و باید بازی قطع می شد.

در دیدار دوم هفتمین شب ستارگان و ضامن بازی بسیار زیبایی را به نمایش گذاشتند. ضامن آهو ابتدا با گل مصطفی خلیلیان پیش افتاد  و در ادامه گلهای ایمان خدری (۲گل) و سید ابراهیم موسوی برتری را به ضامن داد ولی در نیمه دوم برتری با ستارگان بود. زال مربی ستارگان با ورود دو بازیکن تازه نفس فشار زیادی بر دروازه حریف وارد کرد ولی تنها دو گل را توسط حمید تمیم عسکر و محمد دهقان جبران نمود تا این دیدار با نتیجه ۴ بر ۲ به سود ضامن به پایان برسد.این نتیجه ستارگان را به جمع بازنده ها برد.

در حاشیه:

در اکثر دیدارها افرادی بیشترین اعتراض را انجام می دهند که کمترین مسئولیت را دارند و این موضع باعث می شود تا فرامین مربی هم در بیرون و هم در زمین کمتر اجرا نشود.

حضور قاسمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان و مردانی معاون سیاسی فرماندار هم در سالن از نکات قابل توجه بود.

زال ستارگان سعید-دریایی سید-ابراهیم-موسوی ضامن میهمانان یاران-امام-حسن یاران-سبز یاران-یعثوب

پست های مرتبط

۰ نظر

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *