امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

سربست خوب و روان ، ضامن کند و شکننده

یاران سبز : مسابقات فوتسال یاران سبز همچنان پر شور و حرارت دنبال می شود. در گروه ۵ و در شبی که قضاوت مسابقات را سه داور بسیار جوان بنامهای محمودی ، خدری و حبیبی به عهده داشتند در اولین دیدار چهار تیم این گروه ابتدا آرتمیس ۵ بر صفر جهان تیزرو را مغلوب نمود و سپس ضامن با ۲ گل از سد شیرهای نیزار گذشت.

در دیدار نخست که جهان تیزرو بسیار خسته نشان می داد و از نظم تیمی برخوردار نبود خیلی زود میدان را به حریف واگزار کرد که حاصل آن گل سید حسن موسوی بود .این گل راه ورود به دروازه جهان تیزرو را نشان داد و در ادامه گلهای عباس عباسی (۲ گل) ، سید حسن موسوی . هادی پرور شکست پنج بر صفر جهان تیزرو را ثبت کرد.

در حاشیه:

مربی آرتمیس که داوران را جوان می دید قصد مداخله در کار داوران را داشت که با اخطار جدی روبرو شد.

کارت زرد دوم محسن عمادی سختگیرانه بود .

در دیدار دوم این شب شیرهای نیزار مقاوت بسیار خوبی را در مقابل ضامن انجام دادند و حتی در موقعیت بسیار مناسب برای رسیدن به گل را هم داشتند ولی شانس با این تیم یار نبود .نیمه نخست این دیدار بدون گل به اتمام رسید ولی در نیمه دوم یک اشتباه فاحش از مدافع جوان این تیم کار دست شاگردان گاوداری داد تا اولین گل بازی از روی نقطه پنالتی توسط خسرو عیدی زاده وارد دروازه حریف شود و سالم قایدی هم زننده دومین گل این تیم بود.

در حاشیه :

تمکین بازیکنان و مربیان دو تیم به رای داوران جوان از نکات بسیار آموزنده این دیدار بود به طوری که وقتی حبیبی کارت زرد را به سالم قائدی بازیکن بلندبالای ضامن نشان داد کارت زرد شانه های قایدی را لمس می کرد . سکوت این بازیکن و پذیرش رای داور نشان از شخصیت تیمی ضامن داشت و در صحنه ای مشابه هام هم از بازیکنان باتجربه شیرهای نیزار بازیکنان خود را به اطاعت از رای داور دعوت کرد .

در جام حذفی یاران سبز یادواره مرتضی خلیفه لیراوی تیم جوان المپیاد با نتیجه ۶ بر ۳ حکم حذف میلاد را صادر کرد.میلادی ها که در دور نخست بازی قابل تحسینی را در مقابل پردیس انجام داده بودند در این دیدار نشانی از هماهنگی نداشتند و بارها دروازه این تیم تهدید شد. میلاد در نیمه نخست از حریف خود ۴ بر یک عقب بود ولی چند حمله فاصله را به حداقل رساند و نیمه نخست با نتیجه ۴ بر ۳ به پایان رسید ولی در نیمه دوم این تیم نتوانست کاری از پیش ببرد و در نهایت نتیجه را واگزار کرد.

برای المپیاد مهدی تندسر (۳گل) ، حسین نجدی(۲گل) و محمد رضا مهدویان گلزنی کردند و گلهای میلاد را هم سید مهدی گمارونی ، رضا عربزاده و حسین احمد حسینی به ثمر رساندند.

در حاشیه:

مربی المپیاد مانند بازی اول خود اعتراض را در دستور کار خود قرار داده بود اعتراض هایی که بالاخره باعث اخراجش شد تا حمید خدری هدایت این تیم را به عهده بگیرد.

 در ادامه این مسابقات و از گروه شش دو دیدار برگزار گردید که امپراطور ۴ بر یک ستاره های خاک را مغلوب کرد و سربست«الف» هم پردیس را با ۵ گل شکست داد.امپراطور که دلخوش به گلزنی های کاظمیان است سه بار توسط این بازیکن به گل رسید و محمد خلیفات هم یکی دیگر از گلهای این تیم را وارد دروازه حریف کرد. ستاره های خاک گر چه تنها یک بار با بغل پای حجت عربزاده به گل رسیدند ولی در نیمه دوم بارها تا آستانه رسیدن به گل پیش رفتند ولی عدم دقت بلای جان این تیم شد.

در حاشیه:

در نیمه نخست این دیدار خطایی انجام نگرفت و در نیمه دوم هم تنها دو خطا ثبت شد .

در دومین دیدار این گروه سربست مدعی اول گروه فوتبال زیبا و منطقی را به نمایش گذاشت و ۵ بار دروازه پردیس را فرو ریخت  تا جای حرفی برای شاگردان خرم آبادی باقی نماند .در این دیدار احمد شهابی یکی از بازیکنان برتر میدان گل اول و دم سربست را به ثمر رساند تا این تیم با خیالی آسوده تر بازی را دنبال کند و در ادامه اسماعیل سعدآبادی ، سید حسین موسوی و محسن قنواتی دیگر گلهای سربست را به ثمر رساندند.

در حاشیه:

محمود خرم آبادی که از عملکرد بازیکنان خود ناراضی بود با پرتاب بشکه آب برای لحظاتی بازی را متوقف کرد.

قضاوت دو دیدار این گروه را سید موسی فاطمی و احسان محمدیان به عهده داشتند.

پردیس خرم-آبادی سربست سید-مجید-موسوی شهابی-و-نوشادی صدری فاطمی فاطمی-محمدیان کاظمیان محمد-جواد-عربزاده مربی-امپراطورالمپیاد خدری داوران سلیمان-عباسی سیدجواد-موسوی شیرهای-نیزار ضامن-آهو محمد-علی-خدری مربی-میلاذ مرتضی-گاوداری میلاد

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. تماشگر

  با سلام با احترامی که به اقای فاطمی دارم ازاقای خضری خواهش دارم از سید موسی فاطمی استفاده نکنه چون داخل جام تیم داره کسی هم بابت اتفاقات پارسال دل خوشی ازش نداره

  پاسخ
  1. مرتضی خضری

   سلام تماشاگر جان
   فوتبال را فوتبالی بهش نگاه کن حتی اگه ایشان اشتباه هم کرده باشه بنظر من بهتره ببخشید و مسیر را برای بهتر شدن هموار کنید البته این را به صورت کلی گفتم.

   پاسخ
 2. سید جوادموسویان

  سلام .خسته نباشید.اول بابت زحمات زیادی که میکشید خسته نباشید جانانه میگم. مرتضی جان سوژه های عکس هات خوب هستند.ولی بعضی هاشون کیفیت خوبی با توجه به دوربین شما ندارند.
  اما نکته خیلی مهم جان خودت مواظب سالم قائدی باش سالن را خراب نکنه.دچار دردسر بشین.سالم و سالن با هم جور در نمیان.
  مرسی

  پاسخ
 3. هیچکس

  سلام… منم با نظر اون دوستمون موافقم. بهتره از داورانی استفاده بشه که بی طرف باشند. نه اینکه خودشون تیم داشته باشند… خصوصا تو مرحله ی حذفی که بازی ها حساس تر میشه….

  پاسخ
 4. خودم

  اگه اینجوری اقای خضری نباید از نعمت امیریان و غلام حسین یوسفی استفاده بشه چون بازیکنانه چلسی(سورنا)هستن علی خدری تشباد هست …….ولی اگه بشه از هیچ کدام از بازیکنان و مربیان تیمها استفاده نشه خیلی بهتره

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *