امروز: ۲۰ آذر ۱۴۰۲

صعود ستاره طلایی، حذف ساحل

یاران سبز : مسابقات فوتسال یاران سبز با صعود تیمهای جهان تیزرو ، دنا و ستاره طلایی پی گیری شد.

در دیدار نخست جهان تیزرو با خوش شانسی جواز صعود رابه دست آورد . در این دیدار ابتدا محمد رضا درویشی  قدر ار پیش انداخت تا سید جواد موسوی مربی جهان تیزرو خودخوری های خود را از همان ابتدا آغاز کند ولی یک گل استثنایی از محمد بندری زاده آرامش را به جهان تیزرو برگرداند و در ادامه این بازیکن از اشتباه کشنده دروازه بان قدر استفاده کرد و گل دو.م را هم به ثمر رساند .این گل را هم امین بارانی پاسخ داد تا دو تیم برای صعود به ضربات پنالتی متوسل بشوند که جهان تیزرو در ضربات پنالتی موفق به صعود شد.

قضاوت این دیدار به عهده سید محمد موسوی و علی خدری بود.

در دیدار دوم ساحل و دنا هم هر چه زدند به در بسته بود تا جایی که بدون گل به استقبال ضربات پنالتی رفتند که در ضربات پنالتی موفقیت با دنا بود . این تیم با نتیجه ۳ بر ۱ به پیروزی دست یافت.

در حاشیه:

بعضی از بازیکنان ساحل از نظر روحی بسیار پایین نشان دادند به شکلی که یکی از بازیکنان قبل از حرکت برای زدن ضربه پنالتی به بازیکنان هم دسته گفت: گل نمی شود و اتفاقا بسیار بد به توپ ضربه زد.

نصیرزاده مربی ساحل ازمدتها پیش نگران این بازی بود گر چه تیمش را خوب ارنج کرد ولی در ضربات پنالتی بسیار ضعیف عمل کردند.

در آخرین دیدار این شب تیم قدرتمند ستاره طلایی به دیدار تیم بسیار جوان و کم تجربه لیان رفت .لیانی ها این دیدار را خوب شروع کردند و حتی به دو موقعیت هم دست یافتند ولی عدم تجربه در نزد بازیکنان این تیم دروازه ستاره طلایی را بسته نگه داشت .لیانی ها تا دقایق پایانی بازی دروازه خود را بسته نگه داشت ولی عدم تجربه و کمی هم ناهماهنگی در تیم داوری باعث شد تا دروازه این تیم توسط محمود رستگار باز شود . لحظاتی بعد از این گل حسن سالمی گل دوم را هم به ثمر رساند تا نیمه نخست با برتری ستاره طلایی به پایان برسد.

در نیمه دوم هم حسن سالمی و محمد حسن برفی هر کدام دو گل به ثمر رساندند تا لیان هم خود را در جمع بازنده ها  ببیند.

در حاشیه:

تعدادی از تماشاگران لیان نسبت به عدم هماهنگی داوران اعتراض داشتند .قدرسید-موسی-فاطمی زارعی

نصیرزاده لیان کریمی سید-جواد-موسوی ستاره-طلایی ساحل بهمنی دنا جهان-تیزرو

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. تماشاگر لیون

  داوری بازی ستاره طلایی و لیان ب خیلی خیلی ضعیف بود بخدا.اقی خضری جلو چنین داورانی که اینطور قضاوت میکنند بگیر

  پاسخ
 2. تازه اولشه

  داوری بازی قدر و جهان تیزرو افتضاح بود دو داوری که اونشب قضاوت کردن تا حالا تو عمرشون یه بازی دوستانه هم بهشون ندادن ولی میان این بازیها رو رو بهشون میدن
  ……… برای بچهای یه ساله هم نمیزارن داور عقلش پاره سنگ بر میداره
  اونوقت میان این بازیها رو بهش میدن چرا همه جام رو به دو سه داور درستو حسابی مثل پارسال نمیدن حاشیهش کمتره یارو هنوز فرقه کارت قرمز و زرد و نمیدونه

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *