امروز: ۱۱ آذر ۱۴۰۲

بهترین های فوتبال جوانان گناوه

یاران سبز : فوتبال رده سنی جوانان از اهمیت خاصی برخوردار است در این دوره بازیکنان زیادی برای معرفی خود و فوتبال تیمشان پا به توپ شدند ما هم بر آن شدیم تا منتخبی از این جوانان را معرفی کنیم.

در این دوره علی سالمی سنگربان امید فصل موفقی را پشت سر گذاشت و عنوان بهترین دروازه بان را در حالی به دست آورد که سعید فرج آبادی از پاس و یزدان سالخورده از پرسپولیس  هم فصل خوبی را پشت سر گذاشته بودند.

در خط دفاعی زین العابدین زارعی را می توان کارآمدترین مدافع این دوره از مسابقات دانست .زارعی در هوا و زمین تسلط دارد و در هنگام پا به توپ شدن بازیکنی کهنه کار نشان می دهد ، ضعف این بازیکن را می توان در ساکن بودن آن دید . در این خط حسن جلال پور،  مدافع چپ پاس به مرور به بازیکن تکمیلی تبدیل شد  . علی حسنی ، به شکلی بازی کرد که دفاع پاس کمتر با توپ های هوایی آزار دید بلند قدترین بازیکن پاس در حمله هم موفق عمل می کرد. ، امیر محمدی ، گر چه کمتر مورد حمایت هافبک های خود قرار گرفت ولی مدافعی قابل اعتماد بود ، محمد رضا مرتضایی ، رهبر امید درون زمین کارش را بلد بود او نبض امید را در دست داشت و باعث اتصال حمله و دفاع امید بود . علی خلیلیان  ، جناح چپ پرسپولیس همیشه خطرناک بود فرار های خوب و چارچوب شناس البته هنوز پخته نیست و راه درازی را در پیش دارد ، جاسم ذعاب ، دونده و پاسور ، در میانه زمین پاس حضورش کاملا به چشم می آمد ، محمد تبادار ، در بین چندین بازیکن نامی وحدت عملکرد بهتری داشت و بیشتر در خدمت تیم بود ، اسماعیل خرمی، اگر در میانه زمین پرسپولیس به همه جا سرک نمی کشید آن وقت بود که ضعفهای پرسپولیس بیشتر نمایان می شد ، حسین خواجه گیری ، تاثیر گذارترین بازیکن امید در این دوره بود هم خوب گل زد و هم در خدمت تیم عمل کرد. غیبت او در بازی سرنوشت امید در مقابل پرسپولیس کاملا محسوس بود ،سعید عربزاده ، موثرترین بازیکن پاس در این دور بی شک عرب زاده است بازیکنی که گل های حساسی را برای صعود و قهرمانی تیمش وارد دروازه حریفان کرد و در شرایط لازم تبدیل به یک مدافع با هوش می شد . در این تیم بازیکنانی مانند رضا منصوری از استقلال ، اسماعیل آرایش وحدت  ، مهران غلامی و احمد احمدی از پرسپولیس ، بیژن جعفری و حمید حسینی از پاس می توانستند جا داشته باشند.

سعید عربزاده از فاکتورهایی برخوردار بود که می توان عنوان بهترین بازیکن این دوره را به او اختصاص داد .قهرمانی پاس گر چه حاصل تلاشی جمعی بود ولی تاثیر عربزاده در این قهرمانی کاملا پیدا بود.

مجتبی-جلال-پور

حسن جلال پور از پاس

پرسپولیس.وحدت

زین العابدین زارعی از پرسپولیسج.مرتضایی.ذعاب

نبرد جاسم ذعاب از پاس ، محمد رضا مرتضایی از امید عربزاده

سعید عربزاده از پاسجاسم-ذعاب

جاسم ذعاب از پاسوحدت.امید

محمد تبادار از وحدتخلیلیان

علی خلیلیان از پرسپولیسسالمی

علی سالمی از امیدمرتضایی

محمد رضا مرتضایی از امیدعلی-حسنی

علی حسنی از پاساسماعیل-خرمی

اسماعیل خرمی از پرسپولیسج.خواجه-گیری

حسین خواجه گیری از امید

پست های مرتبط

۰ نظر

 1. فوتبالی

  سلام مرتضی خان واقعا باید بابت از سایت خوبت ازت تشکر کرد و برای جوانان فوتبالیست شهر بویژه تیم پاس در زیر گروه شهرستان ارزوی موفقیت میکنم

  پاسخ
 2. ص

  علی سالمی
  جلالپور – عابد زارعی – شهمرادی – امیر محمدی
  تبادار – اسماعیل خرمی
  سعید عربزاده
  علی خلیلیان رضا طاهری
  حسین خواجه گیری

  پاسخ
 3. ح.د

  سلام. واقعا امید حقش بود صعودبکنه تیم هایی مانند پرسپولیس و پاس با وجود شکست توانستند صعود بکنندولی امید نه باید به علی سالمی دروازه بان اینده دار تیم امید هم تبریک بگم بخاطر انتخابش بعنوان بهترین دروازه بان این رقابت ها.

  پاسخ

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *